Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
2

600.000 €
1,000.00 € / mp

Teren 600mp Agricultori

Calea Călărașilor, Sector 3

181 m (2 min)

600 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

164.500 €
391.67 € / mp

TEREN CONSTRUIBIL 420 MP - CALEA CALARASILOR ~ ...

Calea Călărașilor, Sector 3

473 m

420 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

339.000 €
892.11 € / mp

PIATA UNIRII, STRADA MATEI BASARAB, ULTRACENTRA ...

Calea Călărașilor, Sector 3

718 m (7 min)

380 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

449.500 €
789.98 € / mp

SECTOR 2 - CALARASILOR - TELEAJEN, teren 569 mp ...

Calea Călărașilor, Sector 3

656 m (9 min)

569 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

1.300.000 €
2,096.77 € / mp

Calea Calarasilor, teren in suprafat de 620 mp ...

Calea Călărașilor, Sector 3

621 m

620 mp
620 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

400.000 €
997.51 € / mp

Vanzare teren parcul circului, ideal bloc bouti ...

Parcul Circului, Sector 2

La ~5km distanță

584 m (7 min)

401 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

640.000 €
1,153.15 € / mp

Parcul Circului, teren 555 mp, dechidere 17 ml

Parcul Circului, Sector 2

La ~5km distanță

679 m

555 mp
555 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

2 luni în urmă
7

2.181.509 €
1.802.900 €
1,558.22 € / mp

Teren Lacul Tei M3

Parcul Circului, Sector 2

La ~5km distanță

611 m (8 min)

1.400 mp teren
Construcții

Agenție

4 luni în urmă
10

2.100.000 €
1,104.68 € / mp

Teren Investitie | Proiect Aprobat | Posibilita ...

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

1.901 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

640.000 €
1,153.15 € / mp

Parcul Circului, teren 555 mp, dechidere 17 ml

Lacul Tei, Sector 2

La ~5km distanță

743 m (8 min)

555 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

Mai mult de un an
4

573.300 €
1,050.00 € / mp

Teren de Vanzare 546Mp. - Central - Sector 2

P-ța Galați, Ultracentral

La ~5km distanță

768 m (10 min)

546 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

720.575 €
1,025.00 € / mp

Teren de Vanzare 702 Mp - Central - Sector 2

P-ța Galați, Ultracentral

La ~5km distanță

743 m (9 min)

703 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

515.000 €
1,226.19 € / mp

Teren cu casa demolabila - posibiltate construc ...

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

411 m (5 min)

420 mp
420 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

9.401.400 €
300 € / mp

TEREN INDUSTRIAL 31.338 MP – SECTOR 3, BUCUREȘT ...

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

689 m

31.338 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

650.000 €
973.05 € / mp

Obor, Fainari, 668mp oferta unica in zona

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

668 mp
f.s. 24 m
Agenție

10 luni în urmă
2

25.000.000 €
1,136.36 € / mp

Stefan cel Mare, teren pentru dezvolatare imobi ...

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

551 m (7 min)

22.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

241.850 €
350 € / mp

Teren Ziduri Mosi 3-5 - Kaufland Colentina

Obor, Sector 2

La ~5km distanță

501 m

691 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

700.000 €
656.04 € / mp

Teren de vanzare | Polona | Stefan cel Mare | C ...

Polonă, Sector 1

La ~5km distanță

369 m (5 min)

1.067 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

699.999 €
662.25 € / mp

De vanzare Teren Intravilan zona Polona, sector ...

Polonă, Sector 1

La ~5km distanță

264 m (3 min)

1.057 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

3.355.000 €
2,500.00 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 1, POLONA, ST 1342 MP, CU ...

Polonă, Sector 1

La ~5km distanță

482 m (3 min)

1.342 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

2.637.000 €
1,800.00 € / mp

Polona teren 1465mp pentru duplexuri

Polonă, Sector 1

La ~5km distanță

152 m (2 min)

1.465 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

810.000 €
3,079.85 € / mp

Barbu Vacarescu Teren 263 mp la 200 m de teren

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

743 m (8 min)

263 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 luni în urmă
1

810.000 €
3,079.85 € / mp

Barbu Vacarescu Teren 263 mp la 200 m de teren

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

263 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

830.700 €
1,300.00 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 2, BARBU VACARESCU, LUIGI ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

639 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

945.000 €
1,500.00 € / mp

Teren de vânzare – București, B ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

808 m

630 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

38.000.000 €
1,900.00 € / mp

Premium location in Bucharest! Best Land for De ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

620 m (8 min)

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

810.000 €
3,079.85 € / mp

Barbu Vacarescu Teren 263 mp la 200 m de teren

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

263 mp
263 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 zile în urmă
23

850.000 €
1,637.76 € / mp

Teren cu Autorizatie | Sector 2 | Zona Barbu Va ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

519 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

775.000 €
1,769.41 € / mp

Teren *438mp* / S+P+2E / PUD // Floreasca

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

438 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
18

775.000 €
1,769.41 € / mp

Teren intravilan ***438mp*** / PUD // Floreasc ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

438 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Calea Călărașilor, Sector 3

Calea Călărașilor, situată în Sector 3 al Bucureștiului, beneficiază de acces facil la transportul public, inclusiv stații de metrou, ceea ce o face o zonă atractivă pentru dezvoltări imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 540.000 euro, cu oferte ce încep de la 325.000 euro și ajung până la 1.300.000 euro, indicând un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 100 m² și 1.626 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 923 euro, cu valori care variază de la 491 euro/m² până la 3.250 euro/m².
  • Construcții recente: Aproximativ 13% dintre terenuri sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un teren rămâne online este de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând transportul către alte zone ale orașului.

Calea Călărașilor în Sector 3 reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, având în vedere accesibilitatea și potențialul de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi aceste oferte?