Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
10

699.000 €
3,883.33 € / mp

OPORTUNITATE RARA TEREN 1000 mp cu 2 imobile Fo ...

Foișorul de Foc, Sector 2

371 m (14 min)

1.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 699,000 € și 699.999 €
Agenție

Mai mult de un an
6

640.250 €
650 € / mp

Teren de vanzare Foisorul de Foc-Ferdinand

Foișorul de Foc, Sector 2

985 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

650.000 €
1,438.05 € / mp

EMINESCU, VIITORULUI, ST 452 MP cu AUTORIZATIE ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

767 m (10 min)

452 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

6.106.000 €
2,000.00 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 2, MIHAI EMINESCU, ST 305 ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

308 m (6 min)

3.053 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

786.500 €
1,740.04 € / mp

TEREN AUTORIZAT PENTRU BLOC //P+2+3R+4R //452 M ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

738 m (9 min)

452 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
4

1.292.000 €
590.76 € / mp

Teren 2187 mp, Bucuresti, Bd. Carol I nr. 34-36 ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

2.187 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

440.220 €
1,265.00 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 2, MIHAI EMINESCU - STRAD ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

610 m

348 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
17

115 €
0.06 € / mp

Ilfov, Sos. Magurele

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

2.000 mp
f.s. 32 m
Agenție

8 luni în urmă
3

650.000 €
1,438.05 € / mp

Teren 452mp cu autorizatie de construire Emines ...

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

648 m (8 min)

452 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

350.000 €
1,166.67 € / mp

Vanzare teren Viitorului - cu PUD - P+5

Eminescu, Sector 2

La ~5km distanță

878 m (11 min)

300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

500.000 €
950.57 € / mp

Pache Protopopescu M3: POT 60%, CUT: 2.5

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

526 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

365.000 €
811.11 € / mp

Foisorul de Foc-teren 450 np

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

743 m (8 min)

450 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

6 luni în urmă
4

345.000 €
1,301.89 € / mp

Teren de vânzare – Zona Pache Protop ...

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

189 m

265 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

500.000 €
950.57 € / mp

Pache Protopopescu M3: POT 60%, CUT: 2.5

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

290 m (4 min)

526 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

1.100.000 €
1.190.000 €
1,458.89 € / mp

Teren 754mp | Popa Nan Armeneasca Pache Protopo ...

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

897 m (11 min)

754 mp
Intravilan
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,100,000 € și 1.190.000 €
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
6

746.691 €
1,455.54 € / mp

Pache Protopopescu | Teren 513 mp | Dublă desch ...

Pache Protopopescu, Sector 2

La ~5km distanță

244 m

513 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

1.452.000 €
2,698.88 € / mp

Armeneasca, teren pentru dezvoltare imobil S+P+ ...

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

578 m

538 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

1.100.000 €
1,458.89 € / mp

Teren 754mp | Popa Nan Armeneasca Pache Protopo ...

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

203 m

754 mp
754 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

820.000 €
1,464.29 € / mp

Vanzare teren Armeneasca, intravilan, 560 mp

Armeneasca, Sector 2

La ~5km distanță

560 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

2.000.000 €
1,666.67 € / mp

Zona Piata Rosetti teren 1200 mp ideal rezident ...

Rosetti, Ultracentral

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

2.000.000 €
1,666.67 € / mp

Zona Piata Rosetti teren 1200 mp ideal rezident ...

P-ța Rosetti, Ultracentral

La ~5km distanță

689 m (9 min)

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.350.000 €
1,314.51 € / mp

VANZARE TEREN, SECTOR 1, CISMIGIU, POPA TATU, S ...

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

334 m (7 min)

1.027 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

27.000 €
257.14 € / mp

Teren intravilan 105mp Ferentari str. Stroe Vas ...

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

429 m

105 mp
105 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

750.000 €
1,744.19 € / mp

Cismigiu, teren cu dubla deschidere

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

430 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

2.000 €
0.31 € / mp

Vand/ Dau in arenda teren agricol Turnu Magurel ...

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

429 m

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

1.200.000 €
240 € / mp

Teren de vanzare METRO Berceni Metalurgiei cu U ...

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

210 m

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

0 €

Teren 1027 mp in zona Ultracentrala - Sector 1, ...

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

1.027 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

1.350.000 €
1,314.51 € / mp

Teren 1027 mp in zona Ultracentrala - Sector 1, ...

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

530 m (7 min)

1.027 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

3.700.000 €
4,625.00 € / mp

Cladire de birouri - Str. Schitu Magureanu

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

594 m (7 min)

2.576 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

799.000 €
1,875.59 € / mp

Teren in zona Cismigiu cu autorizatie de const ...

Cișmigiu, Ultracentral

La ~5km distanță

600 m (8 min)

426 mp teren
Construcții