Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
2

400.000 €
1,393.73 € / mp

Nordului/Caramfil/ Amb.China,pentru casa/duplex ...

Șoseaua Nordului, Sector 1

875 m

287 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

2.040.000 €
3,095.60 € / mp

Teren premium de vânzare – Șoseaua Nordului, He ...

Șoseaua Nordului, Sector 1

947 m (12 min)

659 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

725.000 €
1,394.23 € / mp

Teren 520 mp, Zona de nord

Șoseaua Nordului, Sector 1

520 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
2

2.040.000 €
3,095.60 € / mp

Teren premium de vanzare ?oseaua Nordului, Hera ...

Șoseaua Nordului, Sector 1

743 m (8 min)

659 mp teren
f.s. 20 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

519.900 €
1,733.00 € / mp

Floreasca, teren 300 mp, oportunitate, dezvolta ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

300 mp
f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă
1

519.900 €
1,733.00 € / mp

Vand teren Floreasca 300 mp - Oportunitate rara ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

648 m (8 min)

300 mp
Construcții
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

499.000 €
1,663.33 € / mp

Floreasca, teren pentru dezvoltare rezidentiala ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

300 mp
300 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

944.936 €
1,499.90 € / mp

URGENT!, TEREN LIBER DE CONSTRUCTII, REZIDENTIA ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

212 m (3 min)

630 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

775.000 €
1,769.41 € / mp

Teren *438mp* / S+P+2E / PUD // Floreasca

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

438 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
18

775.000 €
1,769.41 € / mp

Teren intravilan ***438mp*** / PUD // Floreasc ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

438 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

495.000 €
1,666.67 € / mp

SECTOR 2, FLOREASCA, W.A.MOZZART, ST 297 MP

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

297 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

450.000 €
1,500.00 € / mp

Floreasca, teren supraf 300 mp, desch 18 ml , i ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

519.900 €
1,733.00 € / mp

Vand teren Floreasca 300 mp - Oportunitate rara ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

300 mp
300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

870.000 €
1,990.85 € / mp

Teren de vanzare Floreasca Compozitori

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

437 mp
437 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

479.000 €
1,396.50 € / mp

REL4001175 Floreasca - Barbu Vacarescu - teren ...

Floreasca, Sector 1

La ~5km distanță

987 m (12 min)

343 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

2.600.000 €
2,000.00 € / mp

Piața Victoriei - intrarea Sevastopol

Capitale, Sector 1

La ~5km distanță

465 m (6 min)

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

7.770.000 €
4,200.00 € / mp

Primaverii | Teren liber de construcții

Primăverii, Sector 1

La ~5km distanță

751 m (9 min)

1.850 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

1.950.000 €
4,936.71 € / mp

Primaverii | Mircea Eliade | Teren liber de con ...

Primăverii, Sector 1

La ~5km distanță

685 m (9 min)

395 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

2.500.000 €
7,267.44 € / mp

Teren de vânzare – Primăverii, vizavi de Parcul ...

Primăverii, Sector 1

La ~5km distanță

694 m (8 min)

344 mp teren
f.s. 17 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
8

950.000 €
2,294.69 € / mp

Teren intravilan ***414mp*** // Primaverii

Primăverii, Sector 1

La ~5km distanță

399 m (5 min)

414 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă

3.550 €

Teren exceptional Arcul de Triumf - Kiseleff

Arcul de Triumf, Sector 1

La ~5km distanță

743 m

f.s. 15 m
Agenție

Azi
4

3.550 €
8.88 € / mp

Teren exceptional Arcul de Triumf - Kiseleff

Arcul de Triumf, Sector 1

La ~5km distanță

758 m

400 mp
400 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
2

450.000 €
499.998 €
1,068.88 € / mp

Teren exclusivist în zona Domenii | Proiect rez ...

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

832 m (10 min)

421 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 450,000 € și 499.998 €
Agenție

Mai mult de un an
4

230.000 €
1,216.93 € / mp

Domenii I Teren intravilan 189 mp

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

582 m (7 min)

189 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

250.000 €
1,157.41 € / mp

Teren pentru casa si case de -zona Ion Mihalach ...

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

743 m

216 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

830.000 €
1,392.62 € / mp

Direct proprietar teren si casa Domenii

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

923 m (12 min)

596 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

259.900 €
995.79 € / mp

De vanzare Teren Cartier Domenii 261 mp

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

261 mp teren
f.s. 3 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

230.000 €

Domenii I Teren intravilan 189 mp

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

743 m

f.s. 10 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

514.000 €
1,218.01 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN 422 MP SECTOR 1 ZONA MIHA ...

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

773 m

422 mp teren
f.s. 25 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

645.000 €
1,776.86 € / mp

AGRONOMIE - 363 MP, DESCHIDERE 14,90 M, CASA S+ ...

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

241 m (3 min)

363 mp teren
Construcții