Proprietăți unice: 277
Proprietari: 277
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

425.000 €
249.71 € / mp

Teren 1700mp, Prelungirea Ghencea, Sector 6

Ghencea, Sector 5

1.702 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
58.91 € / mp

Teren intravilan Drumul Lunca Veche nr. 164-168 ...

Splaiul Unirii, Sector 3

6.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

789.632 €
62 € / mp

PROPRIETAR vand teren - sect 4 - METRO BERCENI ...

Berceni, Sector 4

12.736 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

13.370.500 €
786.50 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile In PIPER ...

Pipera, Sector 1

17.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

601.910 €
230 € / mp

Teren construibil Sector 1 – Străulești | 2.617 ...

Străulești, Sector 1

2.617 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

288.000 €
289.000 €
172.87 € / mp

Teren 1700 mp pe colt 2 deschideri 87m str.Tipa ...

Zețarilor, Sector 5

1.666 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

7.020.000 €
450 € / mp

Teren Construibil Gura Garlitei suprafata de la ...

Theodor Pallady, Sector 3

987 m

15.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

3.450.000 €
230 € / mp

INCHIRIERE / VANZARE teren 1,5 hectare, Bucu ...

Splaiul Unirii, Sector 3

15.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

200.000 €
100 € / mp

2000 m sos Alexandriei

Central, Ultracentral

730 m

2.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

110.000 €
55 € / mp

Vand ieftin suprafețe teren

Central, Ultracentral

2.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

20.000 €
8 € / mp

Teren Bragadiru 2500 mp. arabil 10x250m. Planta ...

Central, Ultracentral

2.500 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

35.000 €
116.67 € / mp

Teren casa 220 mp

Prelungirea Ghencea, Sector 6

300 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

75.000 €
150 € / mp

520m diamantului lîngă statia stb și noul kaufl ...

Central, Ultracentral

500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

350 €
0.02 € / mp

Inchiriez 4600 m teren ieftin

Prelungirea Ghencea, Sector 6

20.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

35.000 €
116.67 € / mp

300 m zona strada Safirului

Prelungirea Ghencea, Sector 6

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
755.47 € / mp

TEREN DE VANZARE 503MP ,BUL. ION MIHALACHE ( PI ...

1 Mai, Sector 1

79 m

503 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

325.000 €
65 € / mp

Teren 5000 mp,Splaiul Unirii vand sau inchiriez

Splaiul Unirii, Sector 3

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

482.300 €
1,279.31 € / mp

Rond Alba Iulia- str.Traian Popovici

Alba Iulia, Sector 3

377 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

75.000 €
150 € / mp

520m diamantului lîngă statia stb și noul kaufl ...

Central, Ultracentral

500 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

948.000 €
120 € / mp

Teren intravilan de 7900 mp, în Străulești

Străulești, Sector 1

7.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

35.000 €
87.50 € / mp

Teren intravilan de 400 mp, în Prelungirea Ghen ...

Prelungirea Ghencea, Sector 6

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

525.000 €
350 € / mp

Teren de vanzare Sector 1! Pret 350 Euro:mp

Băneasa, Sector 1

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

610.000 €
937.02 € / mp

Teren cu autorizatie de construire de vanzare z ...

Bucureștii Noi, Sector 1

998 m

651 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

625.000 €
125 € / mp

Teren intravilan sector 4 langa The Grand Krist ...

Berceni, Sector 4

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

71.000 €
45.600 €
25.05 € / mp

Teren Intravilan Jilava-Ilfov

1 Decembrie 1918, Sector 3

2.834 mp teren
f.s. 10 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

3.725.839 €
299 € / mp

Drumul Intre Tarlale 176-186 Total:12461 mp

Theodor Pallady, Sector 3

12.461 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

693.500 €
73 € / mp

Teren Intravilan Sector 4 Berceni langa DR9

Berceni, Sector 4

9.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

3.200.000 €
231.88 € / mp

Teren intravilan 13.800 mp Theodor Pallady Sect ...

Theodor Pallady, Sector 3

596 m

13.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

210.000 €
583.33 € / mp

Teren intravilan de 360 mp, în Bucureștii Noi

Bucureștii Noi, Sector 1

767 m

360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

1.450.000 €
1.250.000 €
644.44 € / mp

ANDRONACHE PIPERA!in curs de autorizare deschid ...

Colentina, Sector 2

2.250 mp teren
Construcții