Proprietar
Proprietăți unice: 18
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

85.000 €
337.30 € / mp

Teren Rahova Alexandriei

Alexandriei, Sector 5

252 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
1

375.000 €
374.000 €
80.30 € / mp

Teren Dezvoltare Imobiliara

Alexandriei, Sector 5

4.670 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

160.000 €
250.78 € / mp

Soseaua Alexandriei adiacent 638 mp teren cons ...

Alexandriei, Sector 5

638 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

200.000 €
265.60 € / mp

Vanzare Teren Soseaua Alexandria 753 mp

Alexandriei, Sector 5

753 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

74.950 €
181.48 € / mp

Lot de teren 413 mp | Autorizație valabilă | Pr ...

Alexandriei, Sector 5

413 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

450.000 €
180 € / mp

Teren de vânzare – 2.500 mp | Proiect aprobat p ...

Alexandriei, Sector 5

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

1.141.900 €
190 € / mp

TEREN LA SUPER PRET 190 euro mp ! sos.Alexandri ...

Alexandriei, Sector 5

6.010 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
8

40.000 €
133.33 € / mp

De vanzare teren 295mp, cert urbanism, Cora Ale ...

Alexandriei, Sector 5

300 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

443.001 €
150.02 € / mp

Teren Intravilan 2953 mp – Ideal Proiect Rezide ...

Alexandriei, Sector 5

2.953,34 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

365.000 €
73 € / mp

Teren Intravilan de vanzare-Strada Livezii-Sect ...

Alexandriei, Sector 5

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

3.509.000 €
563.60 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie, 6226mp, So ...

Alexandriei, Sector 5

6.226 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

420.000 €
120 € / mp

Bragadiru, zona centrala, P+4+5R

Alexandriei, Sector 5

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
15

460.000 €
155.93 € / mp

Teren pentru dezvoltare proiect case-vile în Bu ...

Alexandriei, Sector 5

2.950 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

10.000 €
10.26 € / mp

Teleorman vand teren cu casa inceputa

Alexandriei, Sector 5

975 mp
f.s. 30 m
Agenție

2 luni în urmă
5

486.150 €
210 € / mp

Teren 2.315 mp cu 36 m deschidere la DN6 Bragad ...

Alexandriei, Sector 5

2.315 mp
2.315 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

250.000 €
250 € / mp

Teren 750mp/ Soseaua Alexandriei Bucure?ti/ vis ...

Alexandriei, Sector 5

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

1.141.900 €
190.32 € / mp

Rahova S?oseaua Alexandriei teren 6000 mp desch ...

Alexandriei, Sector 5

743 m (8 min)

6.000 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

9 luni în urmă
3

64.130 €
128.26 € / mp

Teren intravilan 583mp, Soseaua Alexandriei lim ...

Alexandriei, Sector 5

500 mp
500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
11

105.000 €
129.31 € / mp

Plevnei

Haliu, Bragadiru

La ~5km distanță

812 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

84.000 €
154.13 € / mp

Bragadiru - Independentei, Strada Solidalitati, ...

Haliu, Bragadiru

La ~5km distanță

545 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

255.000 €
159.38 € / mp

Teren 1600 mp cu dubla deschidere - ideal pentr ...

Haliu, Bragadiru

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții

Agenție

7 luni în urmă
10

115.000 €
230 € / mp

Bragadiru - Zona Haliu, Stradal

Haliu, Bragadiru

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

255.000 €
159.38 € / mp

Teren 1600 mp cu dubla deschidere - ideal pentr ...

Haliu, Bragadiru

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

69.950 €
67.050 €
156.49 € / mp

Teren de vânzare

Haliu, Bragadiru

La ~5km distanță

447 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

84.500 €
112.67 € / mp

VANZARE TEREN BRAGADIRU 750 MP

Haliu, Bragadiru

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

930.000 €
150 € / mp

Teren 6.200mp Bragadiru- Topaz

Haliu, Bragadiru

La ~5km distanță

6.200 mp teren
f.s. 18 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

64.130 €
110 € / mp

Teren Intravilan Premium | Bragadiru - Sos. Ale ...

Haliu, Bragadiru

La ~5km distanță

583 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

1.056.200 €
100 € / mp

Teren intravilan 10562MP, strada asfaltata- pre ...

Haliu, Bragadiru

La ~5km distanță

10.562 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

359.979 €
80.12 € / mp

Proiect Comercial | Teren Intravilan 4.493 mp – ...

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

4.493 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

250.000 €
44.47 € / mp

TEREN INTRAVILAN - SAT DARASTI- zona MAGURELE

Măgurele, Sector 5

La ~5km distanță

5.622 mp teren
Intravilan
Agricol

Terenuri de vânzare în Alexandriei, Sector 5

Alexandriei, situat în Sector 5 al Bucureștiului, este o zonă accesibilă, cu o rețea de transport public bine dezvoltată, inclusiv acces la stații de metrou. Această zonă oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 443.000 euro, cu oferte care încep de la 36.000 euro, ceea ce indică o piață de înaltă calitate comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 750 m² și 3.000 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de dezvoltări.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 150 euro, cu valori variind de la 12 euro/m² pentru terenurile mai puțin dezvoltate până la 562 euro/m² pentru cele situate în zone premium.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel transportul către alte zone ale orașului.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 139 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Alexandriei, Sector 5, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Începe acum căutarea terenurilor disponibile!