Proprietăți unice: 2539
Proprietari: 234
Agenție

Ieri
1

42.000 €
84 € / mp

Alfa Invest propune teren de Vanzare

Sânpetru

500 mp teren
f.s. 15 m
Livadă
Intravilan
Agenție

2 zile în urmă
4

20.900 €
15.37 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1360 mp la poalele ...

Lisa

1.360 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
13

39.900 €
133 € / mp

Teren 300 mp – Grădină amenajată, Triaj Brașov ...

Triaj, Brașov

300 mp teren
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
9

100.000 €
10 € / mp

Teren extravilan 10,000mp Prejmer / COMISION 0%

Prejmer

10.000 mp teren
f.s. 49.599998474121 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
19

70.000 €
63.64 € / mp

Comision 0% ! / Teren ideal casa vacanță

Bran

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
2

54.900 €
100 € / mp

Teren situat in Stupini in str. Merilor, supraf ...

Stupini, Brașov

549 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

15.000 €
6 € / mp

Vand 2500mp, teren extravilan arabil

Bod

2.500 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

15.000 €
6 € / mp

Vand teren extravilan

Bod

2.500 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 zile în urmă
12

102.295 €
41 € / mp

TEREN 2.495 MP | BRAN – SOHODOL | VEDERE PANORA ...

Bran

2.495 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
5

1.599.000 €
500.94 € / mp

Oportunitate teren dezvoltare imobiliara in cen ...

Blumăna, Brașov

3.192 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
10

48.000 €
36.92 € / mp

Teren 1300 mp | Sanpetru | zona Livada

Sânpetru

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
4

396.331 €
146.41 € / mp

Teren Intravilan Cioplea Predeal

Cioplea, Predeal

2.707 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
12

53.500 €
100 € / mp

Loturi de teren pentru Locuințe Individuale | S ...

Stupini, Brașov

535 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
6

52.000 €
65 € / mp

Teren de vânzare Glajerie-Râșnov, Pretabil Casă ...

Sud, Brașov

800 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
10

276.200 €
25 € / mp

Teren intravilan panoramic în Peștera, Moieciu ...

Peștera

11.048 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

1.500.000 €
171.19 € / mp

Teren intravilan 8.762 mp – Stupini Brașov, cu ...

Stupini, Brașov

8.762 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
16

78.000 €
65 € / mp

Teren Premium 1.200 mp | Bran - Predelut | Vede ...

Bran

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
4

39.000 €
59.09 € / mp

Parcela de teren in zona linistita dar usor acc ...

Stupini, Brașov

660 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
1

102.000 €
121.43 € / mp

Lot de teren in Centru Harman

Hărman

840 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
12

33.000 €
108.55 € / mp

Sanpetru, zona vile noi,toate utilitatile, asfa ...

Sânpetru

304 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
6

83.000 €
40.04 € / mp

Teren intravilan de 2.073 mp, Sânpetru, zona li ...

Sânpetru

2.073 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
3

245.000 €
18.85 € / mp

Teren pentru activitati industriale langa DN 1 ...

Hărman

13.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
8

588.000 €
28 € / mp

OCAZIE! Lot teren in vecinatatea aeroportului B ...

Exterior Vest, Ghimbav

21.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
15

64.990 €
36.01 € / mp

COMISION 0%| TEREN INTRAVILAN 1805 MP | PANORAM ...

Moieciu de Jos

1.805 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
8

100.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Fundata, 4000 mp, potențial tu ...

Fundata

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
9

59.900 €
3.23 € / mp

Teren 18,537mp Poiana Marului / Comision 0%

Poiana Mărului

18.537 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
14

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan- Sat Pestera/ 1000 mp! Priveli ...

Peștera

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
17

190.000 €
190 € / mp

Poiana Brașov | teren cu panoramă largă către m ...

Poiana Brașov

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
6

61.000 €
87.14 € / mp

Teren intrare Bod din Sanpetru cu curent, langa ...

Bod

700 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

68.500 €
67.16 € / mp

Teren intravilan, Bran, 1020 MP, acces din E574

Bran

1.020 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Județul Brașov

Județul Brașov, cunoscut pentru peisajele sale montane și atracțiile turistice, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziționarea de terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 102.000 euro, cu oferte ce încep de la 2.300 euro, până la 52.200.000 euro pentru proprietăți de mari dimensiuni.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile variază semnificativ, având dimensiuni de la 32 m² până la 93.486 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 43 euro, cu cele mai scumpe terenuri atingând 5.000 euro/m².
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate al prețurilor este considerat mediu, comparativ cu prețul mediu național de 100.489 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 164 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Județul Brașov reprezintă o alegere excelentă pentru investitori și dezvoltatori, având un mix diversificat de terenuri disponibile. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă pitorească?