Proprietăți unice: 2542
Proprietari: 233
Agenție

1 săptămână în urmă
3

32.500 €
35.79 € / mp

Teren Sanpetru 908mp

Sânpetru

908 mp teren
f.s. 30 m
Pădure
Extravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
1

48.000 €
53.33 € / mp

Alfa Invest propune la Vanzare teren in Sampetr ...

Bod

900 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

108.750 €
2.50 € / mp

Teren extravilan in Harman, zona Fish for Life

Hărman

43.500 mp teren
f.s. 146.30000305176 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

60.432 €
24 € / mp

2 parcele de vanzare in Rotbav cu deschidere la ...

Rotbav

2.518 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

30.000 €
3.45 € / mp

Teren de 8700 mp - extravilan - Bod, Brasov

Bod

8.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
8

60.000 €
50 € / mp

Teren industrial cu PUZ si PUD de la 1200 mp la ...

Uzina 2, Brașov

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

150.000 €
75 € / mp

Teren intravilan 2000 mp, zona Fish for life, u ...

Hărman

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

360.000 €
130.53 € / mp

TEREN CU VEDERE PANORAMICA IN CENTRUL ISTORIC A ...

Schei, Brașov

2.758 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

42.000 €
10 € / mp

Teren 4,200mp Dejani / Comision 0%

Dejani

4.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

195.000 €
10.87 € / mp

Teren intravilan 1.8ha Recea / COMISION 0%

Recea

17.939 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.200.000 €
120 € / mp

10.000mp intravilan, front la doua strazi, conf ...

Tractorul, Brașov

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

449.900 €
24.99 € / mp

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol+ construct ...

Rotbav

18.000 mp teren
f.s. 180 m
Extravilan
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

65.400 €
60 € / mp

Vând teren intravilan Cristian-Brașov

Cristian

1.090 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

2.220.000 €
185 € / mp

Teren 12 000 mp cu PUZ - 6 Blocuri - P+4E - 104 ...

Tohanu Vechi, Zărnești

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
11

121.600 €
40 € / mp

Teren intravilan construibil Brasov Bran Poart ...

Bran

3.040 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

314.765 €
30.74 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE | COMUNA FUNDATA | ...

Fundățica

10.238 mp teren
f.s. 77 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

288.190 €
70 € / mp

Comision 0%Teren intravilan 4.117 mp – Sânpetru ...

Sânpetru

4.117 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

135.400 €
59.00 € / mp

Teren rezidențial în Zărneș ...

Plaiul Foii, Zărnești

2.295 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

117.000 €
39 € / mp

Teren 3000mp de vânzare în Râșnov / Pănicel

Pănicel, Râșnov

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

43.200 €
8 € / mp

Teren ideal pentru glamping în Vlădeni, aproape ...

Dumbrăvița

5.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

53.600 €
8 € / mp

Teren aproape de pădure, situat într-o zonă aer ...

Vlădeni

6.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

183.000 €
18.30 € / mp

Teren intravilan de 1 ha cu vedere la munte – Z ...

Brebina, Zărnești

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

83.000 €
34.83 € / mp

Teren 2,383mp Zărnești - Plaiul Foii/ Comision ...

Plaiul Foii, Zărnești

2.383 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

57.680 €
10 € / mp

Teren 5,768mp Fundata / DN 73/ Comision 0%

Fundata

5.768 mp teren
f.s. 102.30000305176 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

55.000 €
27.50 € / mp

Teren de vânzare

Predeluț

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan de vânzare la munte !

Sud-Est, Zărnești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

39.960 €
22.50 € / mp

Fundata: Teren 1776mp, Vedere spre Munți și Acc ...

Fundata

1.776 mp teren
f.s. 20 m
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
15

1.018.440 €
45 € / mp

Teren intravilan (18066 mp) si extravilan (4566 ...

Moieciu

22.632 mp teren
f.s. 82 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

425.000 €
135.09 € / mp

BRASOV - GHIMBAV - TEREN CONSTRUCTII 3146 MP

Ghimbav

3.146 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
18

44.880 €
80 € / mp

Teren intravilan 561 mp – Săcele, zona Turcheș ...

Turcheș, Săcele

561 mp teren
Construcții