Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

69.689 €
15.90 € / mp

Teren intravilan 4383 Brad Hd.,poziție excelent ...

Sud-Est, Brad

4.383 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

32.295 €
5 € / mp

De vanzare Teren intravilan si extravilan

Luncoiu de Jos

La ~5km distanță

6.459 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

33.000 €
2 € / mp

Teren rural de 16500 mp cu utilita?i

Tomești

La ~15km distanță

16.500 mp
16.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15.708 €
10.47 € / mp

Doua terenuri extravilane 1440mp si 1500 mp, BA ...

Băița

La ~15km distanță

1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
3

11.000 €
5.23 € / mp

Teren 2.102 mp Baita, Hunedoara potrivit pentru ...

Băița

La ~15km distanță

2.102 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

70.500 €
20 € / mp

Va?a .Termal Spa Transilvania

Vața de Jos

La ~15km distanță

3.525 mp
3.525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

42.500 €
40.000 €
1 € / mp

Proprietate de vanzare in sat Barbura, judetul ...

Barbura

La ~15km distanță

42.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

29.620 €
10 € / mp

Teren intravilan situat într-o locație de vis

Sulighete

La ~20km distanță

2.962 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

75.000 €
2.48 € / mp

VAND TEREN extravilan, in zona de munte, cu pri ...

Groșuri

La ~20km distanță

30.209 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
31.25 € / mp

Oportunitate investitie- teren + cladire, REZID ...

Bidigești

La ~25km distanță

1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

37.000 €
10 € / mp

Teren cu casa si sura batranesca. 3700m2 de Ter ...

Certeju de Sus

La ~25km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

22.555 €
3.22 € / mp

Vand teren intravilan Sat Voia Com. Balsa 7000m ...

Voia

La ~25km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.960 €
18 € / mp

Teren intravilan

Leșnic

La ~25km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

12 €
0.01 € / mp

Ilia PUZ construirii de locuinte aprobat

Ilia

La ~25km distanță

4 camere
1.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

24.000 €
29.000 €
5 € / mp

Teren de vanzare intravilan Gurasada

Gurasada

La ~25km distanță

4.800 mp teren
f.s. 17 m
Fâneață
Intravilan
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 24,000 € și 29.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.000 €
1 € / mp

Vand teren intravilan Sat Bradatel, Hunedoara

Brădățel

La ~25km distanță

19.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

30 €
0.01 € / mp

vand 6000 mp intravilan cu utilitati ,200m fron ...

Șoimuș

La ~25km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

10 €
0 € / mp

Vand teren extravilan sat Barsau, jud. Hunedoar ...

Bârsău

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

62.000 €
4.13 € / mp

Teren de vanzare in Abrud jud Alba

Exterior Vest, Abrud

La ~25km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

12 €
0 € / mp

Teren intr-o zona unica, spectaculoasa

Avram Iancu

La ~30km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

30.127 €
6.50 € / mp

De vanzare Teren intravilan,Barsau

Hărău

La ~30km distanță

4.635 mp
4.635 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

55.000 €
160.82 € / mp

Teren intravilan

Exterior Vest, Deva

La ~30km distanță

342 mp
342 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

14.600 €
21.95 € / mp

Teren deva

Central, Deva

La ~30km distanță

665 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

30.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Deva

La ~30km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

40.000 €
55.63 € / mp

Teren intravilan 720 mp Deva Ideal Constructie ...

Exterior Vest, Deva

La ~30km distanță

719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

2 €
82.500 €
0 € / mp

De vanzare aproape 3 Ha intr-o zona Climaterica ...

Exterior Vest, Deva

La ~30km distanță

27.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

165.797 €
37 € / mp

Vanzare Teren Deva noua

Macon, Deva

La ~30km distanță

4.481 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

232.309 €
77 € / mp

Teren intravilan Deva

Central, Deva

La ~30km distanță

3.017 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

79.200 €
30 € / mp

Vand Urgent Teren

Central, Deva

La ~30km distanță

2.640 mp
2.640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan

Exterior Vest, Deva

La ~30km distanță

700 mp teren
f.s. 14 m