Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare Baltenii de Sus - Tulcea

Băltenii de Sus

500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
14

35.000 €
33.91 € / mp

Teren- intravilan in DELTA- loc BALTENII DE JOS

Băltenii de Jos

La ~5km distanță

1.032 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

22.000 €
20.000 €

BALTENII DE SUS-TEREN EXTRAVILAN , 5000 MP

Beștepe

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare Baltenii de Sus - Tulcea

Beștepe

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
10

999.000 €
10.52 € / mp

Oportunitate Investi?ie Ferma 9,5 Ha cu 10.000 ...

Beștepe

La ~5km distanță

95.000 mp
95.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

40.000 €
6.67 € / mp

ID 7792 Teren INTRAVILAN in Delta Dunarii - Com ...

Mahmudia

La ~10km distanță

6.000 mp teren
f.s. 205 m
Agenție

5 luni în urmă
3

34.999 €
14.00 € / mp

Mahmudia - teren intr o zona superba cu deschid ...

Mahmudia

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €

Teren extravilan de vanzare 1800

Mahmudia

La ~10km distanță

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

600.000 €
200 € / mp

Teren de vânzare ULTRACENTRAL Mahmudia + Casa m ...

Mahmudia

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
26.67 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 1500 mp – Mahmudi ...

Mahmudia

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

72.000 €
27.69 € / mp

Teren de vanzare/schimb in Delta Dunarii - Mahm ...

Mahmudia

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

18.000 €
15 € / mp

MAHMUDIA-TERENURI SI CASE

Mahmudia

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

60.000 €
12 € / mp

OCAZIE; teren MAHMUDIA 12euro/m.p. Suprafata 50 ...

Mahmudia

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

56.975 €
25 € / mp

ID 7899 Teren intravilan DELTA DUNARII COMUNA M ...

Mahmudia

La ~10km distanță

2.279 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

17.990 €
22.49 € / mp

Teren 800 mp Mahmudia, utilitati, zona turistic ...

Mahmudia

La ~10km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

49.999 €
10.00 € / mp

Teren cu utilitati si deschidere la Dunare | 10 ...

Mahmudia

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

100.000 €
33.33 € / mp

ID 7566 Teren în Delta Dunării &#8211 ...

Mahmudia

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
1

150.000 €
60 € / mp

teren intr o zona superba cu deschidere la duna ...

Mahmudia

La ~10km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

275.000 €
55 € / mp

Teren Cu deschidere la Dunare

Mahmudia

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

32.000 €

Teren construibil com.Mahmudia la 500m de Dunar ...

Mahmudia

La ~10km distanță

Agenție

10 luni în urmă
6

29.000 €
26.36 € / mp

NUFARU- TEREN INTRAVILAN , 1100 MP

Nufăru

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

5.500 €
0.08 € / mp

Teren AGRICOL categoria A- com Nufaru sat Victo ...

Nufăru

La ~10km distanță

70.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

30.000 €
10.25 € / mp

Teren de vanzare in Delta Dunarii loc. Nufaru

Nufăru

La ~10km distanță

2.926 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

53.000 €

NUFARU -TEREN INTRAVILAN 2400 MP, UTILITATI PE ...

Nufăru

La ~10km distanță

f.s. 54 m
Agenție

1 lună în urmă
3

19.500 €

Teren agricol de Nufaru

Nufăru

La ~10km distanță

f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
2

53.000 €
22.08 € / mp

NUFARU -TEREN INTRAVILAN 2400 MP, UTILITATI PE ...

Nufăru

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

47.500 €
32.16 € / mp

Ocazie! Ilganii de Jos, Nufaru, Intravilan, lib ...

Ilganii de Jos

La ~10km distanță

1.477 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

30.000 €
20.86 € / mp

Teren intravilan de vanzare in localitatea Nufa ...

Nufăru

La ~10km distanță

1.438 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

5.500 €
2.75 € / mp

vand teren agricol

Ilganii de Jos

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

30.000 €
20.86 € / mp

Teren intravilan de vanzare in localitatea Nufa ...

Nufăru

La ~10km distanță

1.438 mp teren