Proprietăți unice: 1056
Proprietari: 199
Agenție

5 ore în urmă
7

58.000 €
10 € / mp

Teren Extravilan de Vânzare – Mărăcineni, Sat A ...

Mărăcineni

5.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 ore în urmă
9

366.025 €
36.60 € / mp

Intravilan | 10.000 mp| Sătic-Rucăr | Acces fac ...

Sătic

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 ore în urmă
11

241.485 €
5 € / mp

Extravilan + Intravilan | Sătic-Rucăr | Cadru n ...

Sătic

48.297 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 ore în urmă
1

2.149.400 €
100 € / mp

ALBOTA | Teren intravilan 21.494 mp | Deschider ...

Albota

21.494 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

17 ore în urmă
15

35.900 €
11.10 € / mp

Teren de vânzare in Voinesti / Leresti înconjur ...

Lerești

3.234 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

18 ore în urmă
14

60.028 €
23.58 € / mp

TEREN INTRAVILAN STEFANESTI - PCT ZAVOI - ARGES

Zăvoi

2.546 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

18 ore în urmă
4

80.000 €
13.70 € / mp

Teren 5839 mp Dambovicioara - Ciocanu - Fundata ...

Ciocanu

5.839 mp teren
Construcții
Agenție

20 ore în urmă
5

125.500 €
94.72 € / mp

Teren Prundu, str. Banani, 1300 mp

Prundu, Pitești

1.325 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

16.000 €
3.72 € / mp

TEREN CASA DE VACANTA

Brădetu

4.300 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri

390.000 €
150 € / mp

OCAZIE !!!!Vânzare teren Trivale , langa p ...

Trivale, Pitești

2.600 mp teren
f.s. 58 m
Intravilan
Agenție

2 zile în urmă
2

170.000 €
24.87 € / mp

De vanzare teren la munte , in Rucar , zona Iez ...

Rucăr

6.835 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
4

37.500 €
75 € / mp

Teren de vânzare în Comuna Bradu -central– Stra ...

Bradu

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
3

59.000 €
59 € / mp

Teren intravilan Mosoaia!

Moșoaia

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
3

1.848.564 €
12 € / mp

Teren extravilan 154.047 mp | Deschidere A1 Pit ...

Căteasca

154.047 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
3

18.000 €
45 € / mp

vanzare loturi teren 400 ...500 mp mp intravil ...

Bradu

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

450.000 €
2.25 € / mp

de vanzare teren 20 ha autostrada A1 comasat 1 ...

Căteasca

200.000 mp teren
Construcții
Extravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
6

80.000 €
44.44 € / mp

Teren Albota, 1800 mp, central, toate utilitati ...

Albota

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

18.000 €
30.51 € / mp

Teren extravilan 590 mp Arges Sat Mica

Mica

590 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

592.040 €
190 € / mp

VAND TEREN CONSTRUCTII CU PROIECT DE BLOC BRADU ...

Geamăna

3.116 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

50.000 €
14.74 € / mp

Teren Calinesti, Arges!

Călinești

3.392 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

100.000 €
47.42 € / mp

Teren 2100 mp cu ieșire la lac – Budeasa Mare

Budeasa Mare

2.109 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

48.500 €
18 € / mp

Teren intravilan, 2694mp, râu, vedere spre munt ...

Sătic

2.694 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

25.000 €
50 € / mp

Vand teren intravilan de poveste

Budeasa Mare

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

50.000 €
14.74 € / mp

Teren intravilan Calinesti

Călinești

3.392 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

13.500 €
15.88 € / mp

Teren intravilan Calinesti - Arges

Călinești

850 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

108.000 €
6.99 € / mp

Teren generos de vânzare cu vedere spre Iezer i ...

Bughea de Sus

15.459 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
13

31.000 €
20.67 € / mp

PROPRIETAR-Vand teren intravilan 1500 mp Maraci ...

Mărăcineni

1.500 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Șuici

4.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

105.000 €
84.27 € / mp

Teren intravilan 1246 mp Prundu Platou -Fragilo ...

Bradu

1.246 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

105.000 €
84.27 € / mp

0% Comision Teren intravilan 1246 mp Prundu Pla ...

Prundu, Pitești

1.246 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Județul Argeș

Județul Argeș, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și atracțiile turistice, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziționarea de terenuri. Analizând datele de pe Imoradar24.ro, iată ce trebuie să știi despre piața terenurilor din această zonă:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 56.000 euro, cu oferte ce încep de la 143 euro și pot ajunge până la 6.000.000 euro pentru proprietăți de mari dimensiuni.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 12% dintre oferte fiind considerate accesibile pentru cumpărători.
  • Dimensiuni variate: Cele mai mici parcele au o suprafață de 39 m², în timp ce cele mai mari pot ajunge până la 53.000 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 22 euro, cu valori care pot atinge până la 9.000 euro/m² în zonele premium.
  • Facilități: Prețul mediu al terenurilor cu parcare sau garaj este de 179.000 euro, iar pentru cele cu terasă sau grădină, prețul mediu este de 315.600 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 113 zile, ceea ce indică o piață activă.

Județul Argeș reprezintă o alegere excelentă pentru investitori și dezvoltatori, având un mix diversificat de terenuri disponibile. Ești gata să explorezi oportunitățile din Argeș? Verifică acum ofertele de terenuri de vânzare!