Proprietăți unice: 1057
Proprietari: 199
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

30.000 €
12 € / mp

Teren pentru constructie cu posibilitate de pa ...

Păduroiu din Deal

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

58.320 €
120 € / mp

(314) Teren pentru casa Pitesti – zona pl ...

Craiovei, Pitești

486 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

48.276 €
27 € / mp

Comision 0% | Teren intravilan 1.788 mp în Cioc ...

Dâmbovicioara

1.788 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

18 €
0 € / mp

Teren intravilan

Podu Dâmboviței

3.950 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

77.000 €
119.75 € / mp

Teren Mioveni

Central, Mioveni

643 mp
643 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

98.571 €
33 € / mp

Teren Mioveni, Colibasi, Bld. Dacia, zona in de ...

Central, Mioveni

2.987 mp
2.987 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

175.000 €
5.21 € / mp

Teren de vânzare in Campulung-Muscel - 33598 m ...

Autogară, Câmpulung Muscel

33.598 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

47.000 €
52.000 €
3.22 € / mp

Panoramă superbă - 14.613 mp lângă A1 Tigveni - ...

Bârseștii de Sus

14.613 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

22.500 €
9 € / mp

Teren vedere panoramică lac si dealuri Zigoneni ...

Zigoneni

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
3

51.000 €
15 € / mp

Vand Teren Intravilan

Leordeni

3.400 mp
3.400 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

36.573 €
14.97 € / mp

Teren intravilan intrare comuna Berevoesti

Berevoești

2.443 mp
2.443 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

50.000 €
9.88 € / mp

Teren situat in Podu Brosteni, Arges

Central, Costești

5.059 mp
5.059 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 ore în urmă

28.608 €

Vanzare teren

Stoenești

Proprietar
Comision 0%

4 ore în urmă
3

55.020 €
15 € / mp

Teren Albota (Morlovani)

Albota

3.668 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 ore în urmă
2

20.800 €
13 € / mp

Teren de vanzare

Coșeri

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 ore în urmă
2

16.500 €
3.99 € / mp

vanzare teren intravilan

Lintești

4.138 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 ore în urmă

20.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan pretabil pentru casa 2000 ...

Bogați

2.000 mp teren
Agenție

5 ore în urmă
3

24.000 €
29.74 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Schiau

807 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 ore în urmă
5

28.000 €
40.35 € / mp

teren bun bascov

Bascov

694 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 ore în urmă
1

33.000 €
15 € / mp

Vand teren Domne?ti 12 euro mp

Domnești

2.200 mp teren
Agenție

6 ore în urmă
2

350.000 €
35 € / mp

Vand teren pentru Hale, Albota, S=10000mp , fro ...

Albota

10.000 mp teren
Agenție

6 ore în urmă
3

460.000 €
23 € / mp

Teren Albota, excelent pentru investitii, supra ...

Albota

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
7

13.949 €
7.04 € / mp

Teren 1980 mp intravilan, com. Stefan cel Mare, ...

Ștefan cel Mare

1.980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
3

40.000 €
8 € / mp

Vanzare teren intravilan comuna Nuc?oara de 500 ...

Sboghițești

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
6

40.218 €
6 € / mp

Teren 6703 mp cu 50m deschidere la DN73C, Domne ...

Domnești

6.703 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
5

14.240 €
4 € / mp

Teren de vanzare in Musate?ti, jude?ul Arge?, z ...

Mușătești

3.560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 ore în urmă
6

150 €

Vand teren intravilan - 2 loturi, Comuna Mosoai ...

Moșoaia

Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă

0 €

Teren intravilan langa Pitesti

Central, Pitești

Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
8

21.000 €
14 € / mp

Teren zona lini?tita platou Basov 3 km de Basco ...

Merișani

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă

0 €

Teren agricol

Pietroasa