Proprietăți unice: 1018
Proprietari: 71
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

99.000 €
9 € / mp

Vand teren vie Extravilan Maderat,jud.Arad

Central, Pâncota

11.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
8

115.000 €
102.68 € / mp

Teren generos de vânzare în cartierul Bujac Com ...

Bujac, Arad

1.120 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
9

124.190 €
1.80 € / mp

Teren cu potential 6,9 ha in Munar

Munar

68.900 mp teren
f.s. 65 m
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
4

90.000 €
4.97 € / mp

Teren agricol de vanzare Vladimirescu, Arad

Vladimirescu

18.098 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 zile în urmă
4

39.000 €
2.60 € / mp

Teren agricol de vanzare Arad

Exterior Nord, Arad

15.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 zile în urmă
4

17.000 €
1.62 € / mp

teren agricol de vanzare Vladimirescu, Arad

Exterior Est, Arad

10.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
7

34.900 €
2.60 € / mp

1,35 hectare vie pe rod (Cabernet si Merlot), S ...

Șiria

13.439 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

112.500 €
75 € / mp

Teren de vânzare Aradul Nou,zona centrala

Aradul Nou, Arad

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

54.999 €
136.14 € / mp

Teren intravilan Gai, 404 mp, posibilitate plat ...

Gai, Arad

404 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

20.000 €
1.89 € / mp

Vând teren agricol Crocna judetul Arad

Dieci

10.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
3

11.700 €
8.20 € / mp

Teren de vanzare/ loc de casa in Zerind 1426 mp

Zerind

1.426 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

20.000 €
6.95 € / mp

Teren de vânzare Intravilan 2878 mp în Groșii N ...

Bârzava

2.878 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5.000 €
1.48 € / mp

teren intravilan in Hodis, jud Arad

Bârsa

3.368 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

23.500 €
16.76 € / mp

Teren intravilan pretabil pentru contructie, 14 ...

Șiria

1.402 mp teren
f.s. 31 m
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

60.120 €
14.07 € / mp

Teren intravilan + constructii in Hodis, jud Ar ...

Bârsa

4.272 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

600.000 €
60.58 € / mp

TEREN EXTRAVILAN MICALACA zona REAL PRETABIL IN ...

3 Insule, Arad

9.904 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Extravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă

370.000 €
68.77 € / mp

TEREN INTRAVILAN ARADUL NOU

3 Insule, Arad

5.380 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

176.000 €
27.94 € / mp

Teren extravilan la DN

Nord, Arad

6.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

200.000 €
40 € / mp

TEREN EXTRAVILAN LANGA SELGROS

Exterior Est, Arad

5.000 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

15.000 €
25 € / mp

TEREN INTRAVILAN ZIMANDCUZ

Zimandcuz

600 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

35.500 €
12.33 € / mp

De vanzare Teren intravilan Semlac Arad 2.888mp

Semlac

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

249.000 €
5.57 € / mp

Teren investițional strategic 44.700 mp Arad Ve ...

Exterior Vest, Arad

44.700 mp teren
f.s. 115 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

7.210.692 €
5.959.250 €
36.60 € / mp

TEREN INDUSTRIAL – ARAD | POZIȚIE STRATEGICĂ E6 ...

Sud, Arad

197.000 mp teren
f.s. 245 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

995.588 €
822.800 €
119.88 € / mp

Teren 8,305mp - Strada Zoe, Micalaca, Arad

Micălaca, Arad

8.305 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
4

17.000 €
1.62 € / mp

teren agricol de vanzare Vladimirescu, Arad

Central, Arad

10.500 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
6

124.190 €
1.80 € / mp

Teren cu potential 6,9 ha in Munar

Secusigiu

68.900 mp
68.900 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
20

477.513 €
17 € / mp

Teren langa Centura Aradului, zona Micalaca

Micălaca, Arad

28.089 mp
28.089 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
6

2.900 €
0.50 € / mp

Teren extravilan arabil Com. Misca, jud. Arad

Central, Arad

5.800 mp
5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

20.000 €
15.59 € / mp

Vand teren intravilan cu suprafata de 1.283 mp ...

Mâsca

1.283 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
16

35.120 €
4 € / mp

Casa batraneasca cu teren intravilan /Varadia d ...

Vărădia de Mureș

8.780 mp teren

Terenuri de vânzare în Județul Arad

Județul Arad, situat în vestul României, este o zonă atractivă pentru investitori datorită peisajului său natural și oportunităților de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această regiune, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 72.000 euro, cu oferte care încep de la 900 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 32 m² și 1.000.000 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de proiecte.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 29 euro, iar cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 8.687 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 167 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Construcții recente: Doar 1% dintre terenuri sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce indică o piață predominant stabilă.

Județul Arad reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, fie că este vorba de dezvoltări rezidențiale sau comerciale. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile în această zonă promițătoare?