Proprietăți unice: 966
Proprietari: 69
Agenție

1 lună în urmă
12

418.000 €
10 € / mp

Teren de 41800 mp ieșire Vladimirescu

Vladimirescu

41.800 mp teren
f.s. 79 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

143.986 € + TVA
197.51 € + TVA / mp

Teren pentru casă în ARED City – 790 mp total | ...

Aurel Vlaicu, Arad

729 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

110.000 €
44 € / mp

VINDEM TEREN ULTRACENTRAL IN LIPOVA

Central, Lipova

2.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

30.000 €
23.08 € / mp

TEREN INTRAVILAN IN SIRIA-ARAD

Șiria

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

7.500 €
30 € / mp

TEREN DE VANZARE IN ZONA PITOREASCA BARATCA

Barațca

250 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

235.850 €
50 € / mp

Teren de vânzare 4.717 mp Expunere excelentă la ...

Nord, Arad

4.717 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

99.283 € + TVA
182.17 € + TVA / mp

Teren pentru casă în ARED City - 562 mp total

Aurel Vlaicu, Arad

545 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 99,283 € și 104.173 €
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

99.000 €
6.56 € / mp
106.000 €

1,5ha Teren intravilan Feredeu Arad

Șiria

15.100 mp teren
f.s. 100 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
6

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan arabil de vânzare – Vladimires ...

Vladimirescu

700 mp teren
f.s. 22 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

150.000 €
30 € / mp

Teren de 5000 mp langa Selgros - Jumbo - Real ...

Micălaca, Arad

5.000 mp teren
f.s. 22 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

63.000 €
7 € / mp

Teren de 9000 mp langa Dolly Trans si Uzina de ...

Exterior Est, Arad

9.000 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

50.000 €
123.76 € / mp
55.000 €

Teren 404 mp cu toate utilitatile - Loc de casa ...

Gai, Arad

404 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

10.500 €
10.50 € / mp

Loc de casa in Ranusa, Jud. Arad 1000 mp

Moneasa

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

56.000 €
56,000.00 € / mp

2 parcele pt.casa de 1.230mp aproape de Jumbo, ...

Vladimirescu

1,23 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
6

97.500 €
65 € / mp

Teren 1.500mp zona Gradiste vizavi de Lidl part ...

Grădiște, Arad

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
13

68.900 €
8.51 € / mp

Teren 8100mp langa noua Centura Vladimirescu-Si ...

Fântânele

8.093 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

9.500 €
0.48 € / mp

Padure 20.000 mp in Covasint la 20-25 Km de Ara ...

Covăsinț

20.000 mp teren
f.s. 5 m
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
3

27.000 €
12.39 € / mp

Teren intravilan 2.180 mp si front stradal 116 ...

Șiria

2.180 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

340.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 17.000 mp cu front la Centura ...

Grădiște, Arad

17.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

490.000 €
49 € / mp

Teren intravilan 10.000mp cu utilitati, imprejm ...

Sânleani

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

115.000 €
73.02 € / mp

Teren intravilan, zona Sannicolau Mic

Sânnicolau Mic, Arad

1.575 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

35.000 €
1.14 € / mp

Teren arabil spre Zadareni

Exterior Sud, Arad

30.700 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

10.000 €
0.66 € / mp

TEREN AGRICOL 1,524 HA, LA DOAR 10.000€ Comisio ...

Bârsa

15.224 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

164.500 €
1.40 € / mp

Teren agricol de 11,75 ha de vânzare, la 1,5 km ...

Turnu

117.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
9

69.900 €
78.54 € / mp

Loc de casa central de 890mp in Vladimirescu

Vladimirescu

890 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

190.000 €
195.47 € / mp

De vanzare Teren Intravilan 972 mp, Str. Tabaco ...

Aradul Nou, Arad

972 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

42.000 €
58.17 € / mp
44.000 €

Teren in Sanleani, langa drumul principal

Sânleani

722 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

4 €
0 € / mp

Vand teren intravilan cu livada de gutui

Petriș

8.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

54.800 €
1.18 € / mp

Teren extravilan 46,300mp Curtici

Periferie, Curtici

46.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
20

580.000 €
154.50 € / mp

Teren cu construcție de beton, de vânzare, 3754 ...

Aradul Nou, Arad

3.754 mp teren
Construcții