Proprietăți unice: 17
Proprietari: 4
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

1.472.480 €
40 € / mp

Teren intravilan 36.812 mp | Aiud, str. Izvorul ...

Nord, Aiud

36.812 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

28.000 €
7.98 € / mp

Vand teren pe Transapuseana in Ponor

Central, Aiud

3.510 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

400.000 €
34.48 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 11600 mp, acces pa ...

Central, Aiud

11.600 mp
11.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.198 €
16.40 € / mp

Teren, 3.000 mp ALBA, AIUD

Aiud

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
2

62.346 €
10.75 € / mp

Teren ALBA, AIUD

Nord, Aiud

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

34.800 €
4 € / mp

Teren 8,700mp Aiud / Strada Paltinis COMISION 0 ...

Exterior Vest, Aiud

8.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

34.800 €
6 € / mp

Teren 5,800mp Aiud / Strada Abrudului COMISION ...

Exterior Vest, Aiud

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă

33.000 €

Teren intravilan parcelabil 600900 mp, utilita? ...

Central, Aiud

f.s. 30 m
Agenție

1 săptămână în urmă
12

299.000 €
19.80 € / mp

Teren 15.100 mp la baza padurii ideal parcelare ...

Central, Aiud

15.100 mp
15.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

54.000 €
90 € / mp

Teren de vanzare Aiud - zona Parc

Exterior Vest, Aiud

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

42.900 €
62.17 € / mp

Teren intravilan 690 mp panorama, deschidere 68 ...

Exterior Vest, Aiud

690 mp teren
f.s. 68 m
Agenție

3 luni în urmă
3

55.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 550MP zona Parc

Central, Aiud

550 mp
550 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

900.000 €
7.50 € / mp

Teren extravilan 12 ha ideal ca investitie apa, ...

Central, Aiud

120.000 mp
120.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

33.000 €
55 € / mp

Teren intravilan parcelabil 600900 mp, utilitat ...

Central, Aiud

600 mp
600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

1.000.000 €
7.69 € / mp

Teren extravilan, 130000 mp (13 hectare), zona ...

Aiud

130.000 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

Mai mult de un an
8

35.000 €
2.26 € / mp

Parcele de 500,700,1000 mp in Aiud , autorizati ...

Aiud

15.500 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
3

35.900 €
8.16 € / mp

Teren Extravilan de vanzare in Garbova !!! COMI ...

Aiud

4.400 mp teren
f.s. 8 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
1

19.000 €
32.000 €
3.17 € / mp

Teren extravilan,6000 mp,Valisoara

Aiudul de Sus

La ~5km distanță

6.000 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

1 lună în urmă
2

22.000 €
32.26 € / mp

Teren intravilan | 682 mp | Leorint

Rădești

La ~5km distanță

682 mp
682 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

22.000 €
32.26 € / mp

Teren intravilan | 682 mp | Leorint

Leorinț

La ~5km distanță

682 mp teren
Construcții

Agenție

3 luni în urmă
8

8.128 €
1.33 € / mp

faneata Miraslau sub padure, panorama asupra sa ...

Mirăslău

La ~5km distanță

6.128 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 8,128 € și 9.192 €
Agenție

3 luni în urmă
20

23.999 €
18.88 € / mp

Teren intravilan 1.271 mp Izvoarele, jud. Alba

Livezile

La ~10km distanță

1.271 mp
1.271 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

36.500 €
39.900 €
20.28 € / mp

Teren de vanzare zona Valisoara Jud Alba

Livezile

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

44.280 €
20 € / mp

Teren de vanzare, acces asfaltat, 2214 mp,44.28 ...

Livezile

La ~10km distanță

2.214 mp
2.214 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

89.500 €
149.17 € / mp

Teren si cabana in Poiana Aiudului

Livezile

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

158.000 €
12.94 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 12211 mp | Geog ...

Geoagiu de Sus

La ~10km distanță

12.211 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

60.000 €

Teren intravilan 3.709 mp, Geoagiu de Sus, Stre ...

Stremț

La ~10km distanță

f.s. 52 m
Agenție

2 luni în urmă
5

60.000 €

Teren intravilan 3.709 mp, Strem?

Stremț

La ~10km distanță

f.s. 52 m
Agenție

3 luni în urmă
4

70.000 €
20.28 € / mp

Teren Stremt str principala nr 113

Stremț

La ~10km distanță

3.452 mp
3.452 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

55.000 €
4.58 € / mp

Teren extravilan, 12000 mp, curent com. Ramet

Stremț

La ~10km distanță

12.000 mp
12.000 mp teren