Proprietar
Proprietăți unice: 54
Proprietari: 10
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

50 €
/ lună 5 € / mp / lună

Birou virtual Nexus|Sediul social al afacerii t ...

Torontalului, Timișoara

10 mp
10E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

457 €
/ lună
378 €
21.76 € / mp / lună

Birou privat premium (3 persoane) | Nexus @ Vox ...

Torontalului, Timișoara

21 mp
10E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

125.000 €
/ lună 183.02 € / mp / lună

Proprietar vand parcela teren cu autorizatie de ...

Torontalului, Timișoara

683 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
2

590.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren Industrial de vanzare in zona Torontalulu ...

Torontalului, Timișoara

10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

600.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren cu destinatie industriala | 10.000mp | To ...

Torontalului, Timișoara

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună 17.65 € / mp / lună

Birou de inchiriat Timisoara Piata Verde Parter ...

Torontalului, Timișoara

17 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
25

4.356 €
/ lună
3.600 €
7.26 € / mp / lună

Hala depozitare cu birouri zona de N

Torontalului, Timișoara

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1.020 €
/ lună 15 € / mp / lună

🏬 SPAȚIU COMERCIAL DE ÎNCHIRIAT – 68 mp | Zona ...

Torontalului, Timișoara

68 mp utili
2025
Agenție

2 luni în urmă
4

1.398 €
/ lună
1.156 €
9.71 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL

Torontalului, Timișoara

144,5 mp utili
3E
2025
Agenție

3 luni în urmă
8

16.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

NOU !!! Hale Industriale - Complet Echipate - ...

Torontalului, Timișoara

Agenție

3 luni în urmă
8

8.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

NOU !!! Hala Industriala - Moderna - Complet E ...

Torontalului, Timișoara

Agenție

3 luni în urmă
20

3.850 €
/ lună 7.70 € / mp / lună

Hala industriala cu birouri, 500 mp utili, Toro ...

Torontalului, Timișoara

Agenție

4 luni în urmă
12

1.199 €
/ lună 18.45 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona Torontalului

Torontalului, Timișoara

65 mp utili
4E
1990
Agenție

5 luni în urmă
8

4.075 €
/ lună 5 € / mp / lună

De inchiriat Hala parter si etaj-birouri, zona ...

Torontalului, Timișoara

1E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
22

296 €
/ lună
245 €
14.80 € / mp / lună

Birouri premium all-inclusive în VOX Technology ...

Torontalului, Timișoara

20 mp utili
7E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

937 €
/ lună
775 €
29.28 € / mp / lună

Birou privat premium (6 persoane) | Nexus @ Vox ...

Torontalului, Timișoara

32 mp
10E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 23.91 € / mp / lună

Birou privat premium (9 persoane) | Nexus @ Vox ...

Torontalului, Timișoara

46,26 mp
10E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

296 €
/ lună
245 €
296 € / mp / lună

Birouri coworking, clasa A,facilitati all inclu ...

Torontalului, Timișoara

1 mp
Etaj 7 / 7
2018
7E
Agenție

Mai mult de un an
15

7.073 €
/ lună
7.380 €
11.50 € / mp / lună

De inchiriat spatii comerciale, Esquire Gallery ...

Torontalului, Timișoara

615 mp utili
6.877 mp teren
1E
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 7,073 € și 7.380 €
Agenție

Mai mult de un an
19

22.385 €
/ lună
18.500 €
22.39 € / mp / lună

Clădire premium D+P+1E, 1000mp, 15 loc. Parcare ...

Torontalului, Timișoara

1.000 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
12

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala 500 MP - Calea Torontalului - Toate Utilit ...

Torontalului, Timișoara

1E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

70 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Proprietar inchirez Loc Parcare Zona Torontalul ...

Torontalului, Timișoara

15 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

310.000 €
/ lună 811.52 € / mp / lună

Teren intravilan, 382 mp, Calea Torontalului

Torontalului, Timișoara

382 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.590.000 €
/ lună 132.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 12.000 mp, zona Ca ...

Torontalului, Timișoara

12.000 mp teren
9E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

219.000 €
/ lună 283.68 € / mp / lună

Teren cu suprafata de 772 mp in Calea Torontalu ...

Torontalului, Timișoara

772 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.200.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren intravilan, 20 000 mp, Torontalului

Torontalului, Timișoara

20.000 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat calea Torontalului / VOX 100 ...

Torontalului, Timișoara

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

2.800 €
/ lună 21.21 € / mp / lună

Spa?iu Comercial | 132 mp utili | Zona Torontal ...

Torontalului, Timișoara

132 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

50.490 €
/ lună 110 € / mp / lună

Parcela teren intravilan, constructii, 459 mp, ...

Torontalului, Timișoara

459 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
1

148.500 €
/ lună 135 € / mp / lună

Teren de vanzare 1100 mp Timisoara zona Toronta ...

Torontalului, Timișoara

1.100 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Torontalului, Timișoara

Torontalului este o zonă din Timișoara, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile comerciale pe care le oferă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.600 euro, cu oferte ce încep de la 127 euro și ajung până la 7.995 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Spațiile comerciale au o dimensiune medie de 110 m², cu cele mai mari având până la 1.100 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 12 euro, iar cele mai scumpe spații ajung la 35 euro/m².
  • Construcții recente: Aproximativ 25% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare, oferind opțiuni moderne pentru chiriași.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 164 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale disponibile sunt de 1 cameră (4%), cu o mică proporție de 2 camere (2%) și 3+ camere (2%).

Torontalului reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine situate și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!