Proprietăți unice: 2461
Proprietari: 505
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

900.000 €
/ lună 6,000.00 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat

Jebel

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

136.485 €
/ lună 903.87 € / mp / lună

Test Comercial 12.05.2026, 01:42:47

Darova

Proprietar
Comision 0%

Azi
1

161.906 €
/ lună 1,603.03 € / mp / lună

Test Comercial 12.05.2026, 01:41:40

Darova

101 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Birouri Ultracentral Timisoara

Ultracentral, Timișoara

100 mp utili
3E
1980
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

2.799 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de birouri

Giarmata

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

108.342 €
/ lună 598.57 € / mp / lună

Test Comercial 11.05.2026, 01:41:24

Darova

181 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
1

1.452 €
/ lună 15.78 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal de inchiriat, 92 mp, G ...

Girocului, Timișoara

92 mp utili
1965
Agenție

5 zile în urmă
5

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 100 mp, Ultracentral, Pi ...

P-ța Unirii, Timișoara

100 mp utili
1910
Agenție

5 zile în urmă
3

700 €
/ lună 2.92 € / mp / lună

Hală industrială pentru producție ușoară | Cova ...

Covaci

Agenție

5 zile în urmă
7

1.200 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu de birouri cu 4 camere | Piata Maria

P-ța Maria, Timișoara

140 mp utili
1E
1930
Agenție

6 zile în urmă
4

2.117 €
/ lună 4.23 € / mp / lună

FABRIC - HALA INDUSTRIALA - CURENT TRIFAZIC - I ...

Fabric, Timișoara

Agenție

6 zile în urmă
4

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

BUZIASULUI - SPATIU DE BIROURI - BUCATARIE - CL ...

Buziașului, Timișoara

40 mp utili
2008
Agenție

6 zile în urmă
9

501 €
/ lună 5.57 € / mp / lună

SIMION BARNUTIU - SPATIU DE BIROURI - CENTRALA ...

Simion Bărnuțiu, Timișoara

90 mp utili
2002
Agenție

6 zile în urmă
6

801 €
/ lună 8.90 € / mp / lună

Apartamente de inchiriat pentru birouri, 90 mp, ...

Dumbrăvița

90 mp utili
2E
2025
Agenție

6 zile în urmă
6

401 €
/ lună 8.91 € / mp / lună

Apartament de inchiriat pentru birouri, 45 mp, ...

Dumbrăvița

45 mp utili
2E
2025
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

15 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Parter plus etaj două camere

Sânmihaiu Român

170 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
2

1.350 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

DAMBOVITA - HALA INDUSTRIALA - INALTIME TAVAN 4 ...

Dâmbovița, Timișoara

Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
17

1.521 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spațiu comercial SAD | 234 mp | Comision 0% | A ...

Sacoșu Turcesc

234 mp utili
2020
Agenție

6 zile în urmă
1

1.301 €
/ lună 21.68 € / mp / lună

RONAT - SPATIU COMERCIAL - CURENT TRIFAZIC - CL ...

Ronaț, Timișoara

60 mp utili
1E
2000
Agenție

6 zile în urmă
13

750 €
/ lună 9.87 € / mp / lună

Dumbravita casa pentru birou 750 euro

Dumbrăvița

76 mp
2010
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

120 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez garaj in Calea Torontalului nr 66.

Aradului, Timișoara

18 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

2.500 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

De inchiriat hala industriala zona Giarmata 430 ...

Giarmata

Agenție

1 săptămână în urmă
5

571 €
/ lună 3.73 € / mp / lună

LIPOVEI - SPATIU DE BIROURI - CENTRALA GAZ - SP ...

Lipovei, Timișoara

153 mp utili
2002
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala cu acces tir, 300 MP Mosnita noua

Moșnița Nouă

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

39.290 €
/ lună

Hală producție/ depozitare de inchiri ...

Buziaș

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

5.976 €
/ lună

Spațiu industrial disponibil pentru î ...

Exterior Est, Lugoj

Agenție

1 săptămână în urmă
8

925 €
/ lună 10.88 € / mp / lună

Spațiu de birouri – Zona Aradului, Timișoara

Aradului, Timișoara

85 mp utili
3E
2009
Agenție

1 săptămână în urmă
6

703 €
/ lună 10.98 € / mp / lună

Birou compact în zonă excelentă

Aradului, Timișoara

64,5 mp utili
3E
2009
Agenție

1 săptămână în urmă
14

600 €
/ lună 3 € / mp / lună

Lugoj, Hala + Birou 220 Mp., Zona Timisorii

Central, Lugoj

Agenție

1 săptămână în urmă
28

1.301 €
/ lună 23.65 € / mp / lună

Spatiu comercial - zona pietonala Piata Unirii

Ultracentral, Timișoara

55 mp utili
2E
1910