Proprietar
Proprietăți unice: 17
Proprietari: 14
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial central

Central, Târgu Frumos

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

21.000 €
/ lună 42 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Târgu Frumos

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Targu Frumos

Central, Târgu Frumos

200 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

440.000 €
/ lună 39.10 € / mp / lună

Teren pentru investitie, Intravilan , 11.254mp ...

Central, Târgu Frumos

11.254 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
3

38.000 €
/ lună 26.57 € / mp / lună

Teren Intravilan 1,430 mp Targu Frumos Comision ...

Central, Târgu Frumos

1.430 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

8 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Târgu Frumos

225 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

200 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Inchiriez spatii de lucru .. cuafura,frizerie.. ...

Exterior Vest, Târgu Frumos

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Tg Frumos ...parcelabil.

Central, Târgu Frumos

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
16

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Târgu Frumos

390 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

71.990 €
/ lună 86.11 € / mp / lună

Vand casa + teren in Targu Frumos

Târgu Frumos

3 camere
836 mp
878 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

65 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Horpaz , Miroslava

Târgu Frumos

3.372 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatii comerciale de inchiriat zona f buna in T ...

Târgu Frumos

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

spa?iu comercial inchiriat

Central, Târgu Frumos

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu central 100mp

Central, Târgu Frumos

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat

Central, Târgu Frumos

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

883 €
/ lună 7.36 € / mp / lună

Apartament si Spatiu comercial de inchiriat

Central, Târgu Frumos

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

123 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren de inchiriat intravilan

Târgu Frumos

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

38 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

VAND TEREN INTRAVILAN 625 m2 in satul Buznea

Ion Neculce

La ~5km distanță

625 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

37.000 €
/ lună 1.12 € / mp / lună

Teren 3,3 ha pentru viata la natura livada, lin ...

Strunga

La ~5km distanță

33.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

40.000 €
/ lună 18.89 € / mp / lună

Vand teren intravilan STRUNGA-IASI

Strunga

La ~5km distanță

2.118 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Războieni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 mp Razboieni

Războieni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

400.000 €
/ lună 343.35 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Sararie Iasi, priveliste ...

Albești

La ~10km distanță

1.165 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

262.000 €
/ lună 148.69 € / mp / lună

Teren de vanzare Copou - Viticultori

Albești

La ~10km distanță

1.762 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

450.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

3000 mp teren intravilan, parcelat in 3 bucati ...

Albești

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

6.000 €
/ lună
7.000 €
65.22 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Vitrat, 92mp - GARA

Albești

La ~10km distanță

92 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
17

2.500 €
/ lună 9.26 € / mp / lună

Spatiu restaurant / pensiune / retreat Copou, I ...

Albești

La ~10km distanță

270 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

135.000 €
/ lună 299.33 € / mp / lună

Teren pentru constructii case de vanzare Iasi, ...

Albești

La ~10km distanță

451 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

850 €
/ lună 13.28 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Copou Sararie

Albești

La ~10km distanță

64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu Comercial 50 mp

Albești

La ~10km distanță

50 mp utili