Proprietar
Proprietăți unice: 24
Proprietari: 5
Agenție

Mai mult de un an
4

6.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren de inchiriat Saftica dn1

Săftica

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

29.200 €
/ lună 73 € / mp / lună

Teren intravilan ideal pentru locuinta Saftica, ...

Săftica

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

359.000 €
/ lună 35.90 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Gradistea, Ilfov, A ...

Săftica

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

32.000 €
/ lună 49.46 € / mp / lună

Teren intravilan Balotesti - Saftica 647mp

Săftica

647 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 32,000 € și 33.000 €
Agenție

1 lună în urmă
8

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Balotesti Albinelor 4600mp oportunitate

Săftica

4.600 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
4

792.495 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren comercial Snagov 14.409 mp - ideal showro ...

Săftica

14.409 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

80.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Oportunitate de investitie | Teren intravilan d ...

Săftica

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

59.500 €
/ lună 71.43 € / mp / lună

Teren Balotesti - 833 MP - Utilitati - Intravil ...

Săftica

833 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

260.475 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren Lotizat 432mp | Saftica | Balotesti

Săftica

3.473 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

40.000 €
/ lună
42.000 €
100 € / mp / lună

Balotesti Saftica, Lot 400 Mp, Autorizatie De C ...

Săftica

400 mp teren
1E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 40,000 € și 44.000 €
Agenție

2 luni în urmă
5

82.500 €
/ lună 55 € / mp / lună

Vanzare 2 parcele de teren in Saftica cu supraf ...

Săftica

1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

15 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 600mp DN1, Saftica, Balotes ...

Săftica

600 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

168.000 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren 4,000mp DN1, Dubla Deschidere 50M

Săftica

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

110.000 €
/ lună 88 € / mp / lună

Teren 1250 m intravilan Saftica

Săftica

1.250 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

32.500 €
/ lună 74.88 € / mp / lună

Lot de casa Saftica

Săftica

434 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

70.000 €
/ lună 93.33 € / mp / lună

Vand teren Saftica/Balotesti

Săftica

750 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
7

60.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de vanzare 1200 mp, Saftica - DN 1

Săftica

1.200 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

38.500 €
/ lună 55 € / mp / lună

Saftica - Vanzare teren intravilan 700 mp

Săftica

700 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

29.150 €
/ lună 55 € / mp / lună

Vanzare Teren Intravilan 530 Mp - Saftica / Bal ...

Săftica

530 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

11.180 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ocazie- Teren Intravilan de Vanzare- Peris Snag ...

Săftica

1.118 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

200.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vanzare teren, 10.000mp , in Snagov, adiacent D ...

Săftica

10.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 200,000 € și 250.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

35.000 €
/ lună 56.09 € / mp / lună

Teren intravilan 624m2 Saftica-Lahovari acces f ...

Săftica

624 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren Lahovari Saftica Balotesti, Direct Propri ...

Săftica

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

15 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 600mp DN1, Saftica, Balotes ...

Săftica

600 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

32.500 €
/ lună 52.42 € / mp / lună

Vanzare Teren Intravilan Corbeanca- Balotesti, ...

Corbeanca

La ~5km distanță

620 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
4

750.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren Padure in Corbeanca - Radarului

Corbeanca

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

800.000 €
/ lună
950.000 €
57.37 € / mp / lună

Corbeanca - Ficusului, Teren Constructii, 13944 ...

Corbeanca

La ~5km distanță

13.944 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 800,000 € și 950.000 €

Agenție

2 luni în urmă
12

300.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Corbeanca 3000 mp | deschidere 22 m la drum asf ...

Corbeanca

La ~5km distanță

3.000 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
2

1.700 €
/ lună 1.70 € / mp / lună

Teren de inchiriat inchiriez teren stradal spal ...

Corbeanca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

180.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Corbeanca 2000 mp | deschidere 22 m la drum asf ...

Corbeanca

La ~5km distanță

2.000 mp teren
2E