Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

499 €
/ lună 7.13 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT

Dor Mărunt

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Dor Mărunt

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

inchiriez bar

Dor Mărunt

La ~10km distanță

30 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

1.855 €
/ lună 0.37 € / mp / lună

Cota 1/2 teren extravilan. Loc. Dor Marunt, Jud ...

Dor Mărunt

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

23.900 €
/ lună 9.96 € / mp / lună

Casa + teren intravilan Sat Infratirea, Com Dor ...

Înfrățirea

La ~10km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

17.000 €
/ lună 10.97 € / mp / lună

Teren de vanzare

Dor Mărunt

La ~10km distanță

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

50.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare dragos voda

Dragoș Vodă

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

85.000 €
/ lună
90.000 €
521.47 € / mp / lună

CASA DE VANZARE, P+M (2011) cu teren 1500mp DN2 ...

Ciochina

La ~15km distanță

4 camere
163 mp
163 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

10.000 €
/ lună 9.25 € / mp / lună

Teren intravilan Vlad Tepes,80 km de Bucuresti ...

Vlad Țepeș

La ~15km distanță

1.081 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

25.000 €
/ lună 21.50 € / mp / lună

Lot de casa imprejmuit (1163 mp) cu deschidere ...

Andrășești

La ~15km distanță

1.163 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Autostrada Soarelui A2-zona industriala L ...

Lehliu

La ~15km distanță

26.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

20.000 €
/ lună 34.48 € / mp / lună

teren intravilan

Lehliu

La ~15km distanță

580 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

68.500 €
/ lună 4.28 € / mp / lună

Balta Pescuit Lehliu-Sat 1

Lehliu

La ~15km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500.000 €
/ lună 48.52 € / mp / lună

Teren Lehliu Gara | Autostrada A2 INTRAVILAN

Lehliu

La ~15km distanță

10.306 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

16.800 €
/ lună 7 € / mp / lună

Oportunitate ideala pentru casa langa lac si pa ...

Lehliu

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

1.719 €
/ lună 0.86 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Lehliu

Lehliu

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

2.483 €
/ lună 0.83 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Lehliu

Lehliu

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

33.000 €
/ lună 66 € / mp / lună

Teren intravilan, Lehliu Gara

Lehliu

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

100.000 €
/ lună 222.22 € / mp / lună

Teren intravilan Calarasi Lehliu Gara | ZONA CE ...

Lehliu

La ~15km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

39.990 €
/ lună 26.98 € / mp / lună

LOT CASA teren INTRAVILAN Lehliu Gara

Lehliu

La ~15km distanță

1.482 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

10.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Lehliu - acces DN3

Lehliu

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

220.000 €
/ lună 54.59 € / mp / lună

Teren intravilan Lehliu Gara

Lehliu

La ~15km distanță

4.030 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 4 ha cu deschidere la lac langa padure de ...

Lehliu

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Rași

La ~15km distanță

1.513 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Teren intravilan Munteni Buzau

Munteni-Buzău

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

14.000 €
/ lună 215.38 € / mp / lună

Vand teren 896mp LEHLIU GARA - Buzoieni, Intrav ...

Buzoeni

La ~20km distanță

896 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

6.000 €
/ lună 1,000.00 € / mp / lună

De inchiriat: Bazin piscicol Buzoieni (jud. Cal ...

Buzoeni

La ~20km distanță

6 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

350 €
/ lună

Arendez teren agricol

Vișinii

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

16.000 €
/ lună
16.500 €
10.67 € / mp / lună

teren intravilan de vanzare 1500mp in Visini

Vișinii

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

39.900 €
/ lună 10.61 € / mp / lună

Vand teren intravilan Visini

Vișinii

La ~20km distanță

3.760 mp teren