Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

77 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Jibou

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

300 €
/ lună 10.34 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Jibou

29 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Vand teren in firminis 500e/ar

Jibou

32 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
13

350 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat

Central, Jibou

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

300 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu comercial

Jibou

100 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

600 €
/ lună 1.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in oras Jibou, lo ...

Var

La ~5km distanță

550 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

30.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Casa, anexa si teren intravilan

Brusturi

La ~10km distanță

2 camere
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.200 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Teren intravilan 28 ari in Garceiu-Salaj

Gârceiu

La ~15km distanță

2.800 mp teren

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

1.575 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Girceiu

Gârceiu

La ~15km distanță

2.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

79.000 €
/ lună 0.91 € / mp / lună

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

La ~15km distanță

87.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

83.500 €
/ lună 30.44 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Criseni in supr ...

Crișeni

La ~15km distanță

2.743 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

325.000 €
/ lună 58.04 € / mp / lună

Vand teren CENTURA ZALAU(intravilan)

Crișeni

La ~15km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

50.000 €
/ lună 2,380.95 € / mp / lună

Teren intravilan

Crișeni

La ~15km distanță

21 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45.000 €
/ lună 17.11 € / mp / lună

Teren intravilan

Crișeni

La ~15km distanță

2.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

58 ari teren extravilan de vinzare

Crișeni

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.079 €
/ lună 3.60 € / mp / lună

Inchiriez hala 300 mp

Crișeni

La ~15km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

81.200 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren in Zalau, str Lupului

Crișeni

La ~15km distanță

2.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

3.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Criseni

Crișeni

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

200.000 €
/ lună 92.94 € / mp / lună

Teren Intravilan, priveliste panoramica

Central, Zalău

La ~15km distanță

2.152 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.680 €
/ lună 14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Exterior Vest, Zalău

La ~15km distanță

120 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

960 €
/ lună 12.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Zalău

La ~15km distanță

76 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

54.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren Intravilan 600 mp

Central, Zalău

La ~15km distanță

600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

107.000 €
/ lună 84.58 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1.265 mp - Zalau

Central, Zalău

La ~15km distanță

1.265 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan pe Sarmas,cu front ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

67.000 €
/ lună 23.10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Central, Zalău

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial zona centrala

Central, Zalău

La ~15km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

198.350 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Zalau, Ses Emailati

Central, Zalău

La ~15km distanță

3.967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

13 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Zalau

Central, Zalău

La ~15km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35.000 €
/ lună 37.08 € / mp / lună

Teren Intravilan, Str. Stejarului - Drumul catr ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

944 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

600 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 83mp

Central, Zalău

La ~15km distanță

83 mp utili