Proprietăți unice: 347
Proprietari: 164
Agenție
Comision 0%

Azi
7

5.700 €
/ lună 219.23 € / mp / lună

Închiriere teren 26.620 mp | Logistică | Adunaț ...

Sud, Giurgiu

26,62 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 zile în urmă
7

25.850 €
/ lună

Proprietar, inchiriez hale depozitare Bolintin

Bolintin-Deal

1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

2.560 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Mihăilești

320 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

2.500 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

inchiriere spatiu pretabil activitate service s ...

Central, Mihăilești

1.500 mp teren
2012
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

50.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand 2 parcele de teren in suprafata de 2500 mp ...

Remuș

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan - 5000 mp

Slobozia

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

39.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Vand teren cu casa batraneasca comuna Oinacu, G ...

Oinacu

1.500 mp teren
Agenție

Azi
6

5.700 €
/ lună 211.11 € / mp / lună

Inchiriere teren 26.620 mp | Logistica | Adunat ...

Sud, Mihăilești

27 mp teren
Agenție

Azi
2

27.500 €
/ lună 32.89 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in judetul Giurgiu

Central, Giurgiu

836 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

51.500 €
/ lună 278.38 € / mp / lună

Teren Negru Voda .

Uiești

185 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 10.000 MP Sos. Giurgiului, intrare G ...

Copaciu

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

21.750 €
/ lună 14.80 € / mp / lună

Teren intravilan 1470mp la 25 km de Bucuresti

Singureni

1.470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

11 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren 2100 MP cu hala beton 542 MP Ghimpat ...

Copaciu

2.100 mp teren
Agenție

Ieri
7

60.000 €
/ lună 29.40 € / mp / lună

Oportunitate! Teren intravilan 30 euro/mp! Vidr ...

Dobreni

2.041 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

40 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren de casa in Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri de vanzare / DIFERITE SUPRAFETE / mai ...

Letca Nouă

40.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
10

30.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren cu livada perfect pentru CASA - 1.200 MP ...

Varlaam

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare-6.750 mp Giurgiu

Central, Giurgiu

6.750 mp teren
1E
Agenție

3 zile în urmă
4

22.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare in comuna Daia,jud Giurgiu

Daia

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

113.270 €
/ lună 11.16 € / mp / lună

Teren Mihailesti. Super Oferta! Urgent!

Central, Mihăilești

10.151 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN FLORESTI Giurgiu 30min de Bucu ...

Florești

3.600 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
7

36.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren de vanzare, Sabareni

Săbăreni

2.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
6

39.000 €
/ lună 8.84 € / mp / lună

Teren cu proiect de casa pe parter langa Bucure ...

Bulbucata

4.410 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

75.000 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Teren de vanzare 4153 mp, acces asfaltat

Falaștoaca

4.153 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
7

35.000 €
/ lună 46.54 € / mp / lună

Teren intravilan, 752 mp, Bolintin-Deal, Giurgi ...

Bolintin-Deal

752 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

300 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Inchiriez teren Fratesti Giurgiu

Exterior Vest, Giurgiu

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
16

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren ideal pensiune

Copaciu

3.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

9.082 €
/ lună
7.506 €
6.21 € / mp / lună

Centru comercial Premiun / 2960mp // Giurgiu

Central, Giurgiu

1.463 mp utili
1.463 mp teren
3E
2011
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

6.000 €
/ lună 2.22 € / mp / lună

Teren agricol Ogrezeni 2700 mp

Ogrezeni

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

25 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan 25 mp,toate utilitatile,langa ...

Grădiștea

500 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Giurgiu

Județul Giurgiu, situat la granița cu Bulgaria, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale de închiriat este de aproximativ 1.370 euro, cu oferte ce încep de la 150 euro și pot ajunge până la 48.750 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 300 m², cu cele mai mari spații având 50.000 m² și cele mai mici de 27 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 21% dintre oferte fiind considerate afaceri accesibile.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat ajunge la 375 euro.
  • Facilități: Spațiile comerciale cu terasă sau grădină au un preț mediu de 1.800 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 10% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 127 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Județul Giurgiu reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să găsești locația ideală pentru afacerea ta? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Județul Giurgiu!