Proprietăți unice: 76
Proprietari: 27
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

120.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren de vanzare Domnesti ilfov strada Duculesc ...

Domnești

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

24.000 €
/ lună 45.03 € / mp / lună

PROPRIETAR, vand 4 loturi teren construibil a 5 ...

Domnești

533 mp teren
Agenție

2 zile în urmă

5.000 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

Inchiriere depozit hala spatiu industrial Domne ...

Domnești

736 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

400.000 €
/ lună 58.82 € / mp / lună

Particular Domnesti Ilfov - 6800 mp lotizat.ide ...

Domnești

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

120 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Domnesti str Ciutaci

Domnești

7.862 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

1.700 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Cladire 240mp cu 2 spatii comerciale la inchiri ...

Domnești

240,72 mp utili
1E
2026
Agenție

1 lună în urmă
10

1.001 €
/ lună 8.34 € / mp / lună

Spatiu comercial 120mp de inchiriat in centru D ...

Domnești

120,36 mp utili
1E
2026
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De Inchiriat - Complex hale noi Centura Bucures ...

Domnești

Agenție

3 luni în urmă
16

8.472 €
/ lună
7.002 €
9.41 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Domne ...

Domnești

Agenție

6 luni în urmă
8

3.500 €
/ lună
3.202 €
7.95 € / mp / lună

Hale noi de inchiriat Domnesti / Centura

Domnești

Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 3,500 € și 4.236 €
Agenție

7 luni în urmă
20

4.842 €
/ lună
4.002 €
9.37 € / mp / lună

Hala industriala, pretabila, fabrica, productie ...

Domnești

517 mp utili
1E
2025
Agenție

10 luni în urmă
2

195 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Birou de inchiriat, 50 mp, zona Domnesti autost ...

Domnești

1.600 mp
2008
Agenție

10 luni în urmă
3

475 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Birou de inchiriat, 122 mp, zona Domnesti autos ...

Domnești

10.000 mp
Agenție

10 luni în urmă
8

1.950 €
/ lună 5.27 € / mp / lună

Hală nouă de închiriat în D ...

Domnești

370 mp utili
2022
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

3.867 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Hala 595 mp noua Pasajul Domnesti/Soseaua de C ...

Domnești

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

500 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

INCHIRIEZ TEREN INTRAVILAN DOMNESTI ILFOV

Domnești

1.900 mp
1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

35.000 €
/ lună 116.67 € / mp / lună

teren de vanzare

Domnești

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

45.000 €
/ lună 87.04 € / mp / lună

Teren Domnesti Ilfov, 517 mp intravilan, intre ...

Domnești

517 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren extravilan!!!

Domnești

4.077 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

95 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren intravilan in Domnesti, Ilfov, pe str. Ca ...

Domnești

845 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

150.000 €
/ lună 470.22 € / mp / lună

Domnesti - cladire 319 mp util, 2x garaj, ideal ...

Domnești

319 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

180.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de vanzare 4500mp Strada Rasaritului Darv ...

Domnești

4.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
/ lună 87.04 € / mp / lună

Teren 517mp, Domnesti, Ilfov, pozitie excelenta

Domnești

517 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

23.500 €
/ lună 44.76 € / mp / lună

De vanzare | Teren intravilan 525mp in Teghes, ...

Domnești

525 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

650.000 €
/ lună
700.000 €
65 € / mp / lună

Teren intravilan 10,000mp Domnesti / Soseaua Cu ...

Domnești

10.000 mp teren
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 650,000 € și 700.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

16.000 €
/ lună 32 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan Domnesti

Domnești

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

205.500 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare Dumbrava Minunata in Domnesti, ...

Domnești

1.370 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

100 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1135 mp (1000 mp utili) Domnes ...

Domnești

1.135 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

748.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Particular - Domnesti Ilfov teren 13.600 mp lot ...

Domnești

13.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

66.000 €
/ lună 78.57 € / mp / lună

Teren Domnesti 840mp

Domnești

840 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Domnești, Județul Ilfov

Domnești, situat în apropierea Bucureștiului, beneficiază de o poziție strategică, facilitând accesul rapid la capitală și la principalele artere de transport. Această zonă este ideală pentru afaceri datorită infrastructurii dezvoltate și a accesibilității. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 3.000 euro, cu oferte ce încep de la 195 euro și ajung până la 8.000 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 425 m², cu cele mai mari proprietăți având până la 5.000 m² și cele mai mici de 100 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, iar cele mai scumpe proprietăți pot ajunge la 22 euro/m².
  • Facilități de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 3.200 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 48% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce oferă oportunități excelente pentru afaceri moderne.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 167 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Domnești reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale bine situate, cu prețuri competitive și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile în Domnești!