Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
3

45.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren intravilan imprejumuit, 500 mp, cu proiec ...

Lascăr Catargiu, Craiova

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

75.000 €
/ lună
80.000 €
441.18 € / mp / lună

Teren 170 mp + Constructie demolabila, Craiova, ...

Lascăr Catargiu, Craiova

170 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

125.000 €
/ lună 274.73 € / mp / lună

Teren intravilan cu o suprafata de 455 mp - Las ...

Lascăr Catargiu, Craiova

455 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

150.000 €
/ lună 375 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 400 mp, Lascar Cat ...

Lascăr Catargiu, Craiova

400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

20.500 €
/ lună 51.25 € / mp / lună

Teren Malul Mare

Mofleni

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

30.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Mofleni

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

44.900 €
/ lună 174.71 € / mp / lună

Vand teren URGENT !!!! in spate la Pelendava 25 ...

Mofleni

La ~5km distanță

257 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

14.138 €
/ lună 35.35 € / mp / lună

Teren intravilan, 400 mp,str.Soseaua Popoveni-P ...

Mofleni

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

6.300.000 €
/ lună 100.44 € / mp / lună

Teren intravilan 62.725 mp Craiova

Mofleni

La ~5km distanță

62.725 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

300 €
/ lună

Inchiriez spatiu comercial stradal

Mofleni

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
3

137.500 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan, 2500 mp, Craiova- Popoveni

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

36.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren intravilan, 400 mp, zona Popoveni

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.600 €
/ lună 22.54 € / mp / lună

inchiriz spa?iu comercial

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

71 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

63.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren intravilan, 700 mp, 26 m deschidere, Riul ...

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

110.000 €
/ lună 47.54 € / mp / lună

Teren intravilan, 2314 mp, Catargiu/Popoveni

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

2.314 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

50.000 €
/ lună 115.21 € / mp / lună

Teren de vanzare Popoveni!!!!!!

Popoveni, Craiova

La ~5km distanță

434 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Hala 90mp, teren 300mp, zona Parcul Tineretului

Mofleni, Craiova

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
4

66.000 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Teren intravilan, 2194 mp, 17 m deschidere, zon ...

Mofleni, Craiova

La ~5km distanță

2.194 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala 450 mp, zona Parcul Tineretului

Mofleni, Craiova

La ~5km distanță

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez Birou Notarial Zona Institut Craiova

Popoveni

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2.500 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral Craiova

Popoveni

La ~5km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

12.000 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Teren intravilan+extravilan, comuna Fartatesti, ...

Popoveni

La ~5km distanță

10.524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

1.990 €
/ lună 26.53 € / mp / lună

Spatiu Comercial Calea Bucuresti- Piata Central ...

Popoveni

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

11.000 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Popoveni

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

28.960 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren extravilan agricol 5792 mp Popoveni

Popoveni

La ~5km distanță

5.792 mp teren
Agenție

4 luni în urmă

45.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren Popoveni, 500 mp deschidere 33,76

Popoveni

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

18.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Vand teren Gavanesti

Popoveni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

1.099.000 €
/ lună 578.42 € / mp / lună

1900mp cu 25ml deschidere ultracentral sf. apos ...

Popoveni

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat Craiova 1 mai

Popoveni

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial lipit de Banc Post centrul vec ...

Popoveni

La ~5km distanță

100 mp utili