inchiriz spa?iu comercial

1.600 € / lună
22.54 € / mp / lună

Popoveni, Craiova

Suprafață utilă totală:
71 mp

Descriere spațiu comercial

inchiriez spa?iu comercial, suprafa?a 71m2 zona 1Mai str. Popoveni, langa Posta, Centrul Multifunc?ional ID anun? : 1777892236
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 1556279
Suprafață utilă: 71 mp
Suprafață utilă totală: 71 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 110 mp, în Calea Severinului
1.501 € / lună
Craiova, Calea Severinului
110 mp utili
8E
2009
Spațiu comercial, de 92 mp, în Craiovița Nouă
1.500 € / lună
Craiova, Craiovița Nouă
92 mp utili
1E
Spațiu comercial, de 113 mp, în Calea București
1.600 € / lună
Craiova, Calea București
113 mp utili
1990
Spațiu comercial, de 51 mp, în Craiovița Nouă
1.600 € / lună
Craiova, Craiovița Nouă
51 mp utili
Spațiu comercial, de 165 mp, în Ultracentral
1.700 € / lună
Craiova, Ultracentral
165 mp utili
1990
Spațiu industrial, de 432 mp, în Periferie
1.700 € / lună
Craiova, Periferie
432 mp utili
1E
Spațiu comercial, de 130 mp, în Central
1.700 € / lună
Craiova, Central
130 mp utili
Spațiu comercial, de 160 mp, în Central
1.500 € / lună
Craiova, Central
160 mp utili
Spațiu comercial, de 200 mp, în Valea Rosie
1.600 € / lună
Craiova, Valea Rosie
200 mp utili