Proprietăți unice: 12
Proprietari: 2
Agenție

2 zile în urmă
12

880 €
/ lună 16 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL IN INTERSECTIA DACIA

Dacia, Constanța

55 mp utili
8E
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
10

6.600 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Artera intens circulata, spatiu comercial, 420 ...

Dacia, Constanța

420 mp utili
1978
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

900 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu Comercial zona Dacia

Dacia, Constanța

60 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
14

850 €
/ lună 13.08 € / mp / lună

Spatiu comercial Dacia central, vad stradal, 65 ...

Dacia, Constanța

65 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

450 €
/ lună
650 €
9 € / mp / lună

Dacia - Spatiu de inchiriat cu parcare 50MP cla ...

Dacia, Constanța

50 mp utili
2000
Agenție

Mai mult de un an
6

750 €
/ lună
620 €
11.54 € / mp / lună

Dacia-spatiul ideal birouri + loc parcare

Dacia, Constanța

65 mp
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

450.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona iesire Valu ...

Dacia, Constanța

4.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

850 €
/ lună 13.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial dacia central

Dacia, Constanța

65 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

177.500 €
/ lună 443.75 € / mp / lună

Teren Casa | Zona B.p. Hasdeu | Zona Dacia

Dacia, Constanța

400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

255.000 €
/ lună 343.20 € / mp / lună

Teren intravilan constructii 743 mp zona Dacia ...

Dacia, Constanța

743 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

98 €
/ lună 3.27 € / mp / lună

Inchiriere terasa

Dacia, Constanța

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

300 €
/ lună 4.48 € / mp / lună

Spa?iu birouri Etaj 1 vila | Zona Dacia

Dacia, Constanța

67 mp utili
3E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
6

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spital - Spatiu pretabil multiple activitati

Tomis I, Constanța

La ~5km distanță

40 mp utili
2007
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

390 €
/ lună 9.75 € / mp / lună

Proprietar ofer spatiu pt inchiriere Constanta

Tomis I, Constanța

La ~5km distanță

40 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 390 € și 400 €
Agenție

1 lună în urmă
17

1.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial 80mp Capitol - Parter+Subsol - ...

Tomis I, Constanța

La ~5km distanță

80 mp utili

Agenție

2 luni în urmă
2

1.869 €
/ lună 62.30 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL | TOMIS 1 | VICTORIA

Tomis I, Constanța

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

1.250 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

Tomis I, artera circulata, spatiu comercial ame ...

Tomis I, Constanța

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
2

399 €
/ lună 13.30 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat , vitri ...

Tomis I, Constanța

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

228 €
/ lună 11.40 € / mp / lună

Spatiu birou 20 m2, Trocadero, cu toate utilita ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
16

6.200 €
/ lună 11.92 € / mp / lună

Trocadero, S+P+2 ideal CLINICA/REPREZENTANTA/BI ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

520 mp utili
2E
2024
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
12

6.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

CLĂDIRE BIROURI D-P-3Et zona TROCADERO POPORULU ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

620 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

759 €
/ lună 7.59 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

600 €
/ lună
550 €
7.50 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat, zona Trocadero, ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

451 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

TROCADERO Spatiu comercial parter de vila.

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

65,71 mp utili
2E
2003
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

477 €
/ lună 7.34 € / mp / lună

Spatiu comercial

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

65 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial zona Trocadero

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

44 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu 100 mp, centrala cu gaz si aer condition ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

100 mp utili
2E
2016
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

479 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Spatiu birou 50 m2, Trocadero, cu toate utilita ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

125.000 €
/ lună 347.22 € / mp / lună

Teren Intravilan situat in zona Anadalchioi - C ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

360 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

3.405 €
/ lună 34.05 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT I 100 MP I ZONA T ...

Trocadero, Constanța

La ~5km distanță

100 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Dacia, Constanța

Dacia este un cartier din Constanța, cunoscut pentru accesibilitatea sa și pentru facilitățile comerciale din zonă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.020 euro, cu oferte ce încep de la 620 euro și ajung până la 13.005 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 90 m², cu cele mai mari spații având 867 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 4% dintre oferte sunt spații comerciale cu 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: 16% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori și investitori.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 11 euro, cu valori variind între 4 euro și 20 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, indicând o piață activă.

Dacia, Constanța, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să găsești locația ideală pentru afacerea ta? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Dacia!