Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
21

1.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Cazino - Hotel Palace, spatiu ideal birouri, 90 ...

Cazino, Constanța

5 camere
90 mp
Parter

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

109.000 €
/ lună 218 € / mp / lună

Teren de vanzare in Palazu Mare zona lac

Palazu Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

131.000 €
/ lună 262 € / mp / lună

Palazu Mar! Teren intravilan cu constructie 584 ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

154.000 €
/ lună 249.59 € / mp / lună

Teren intravilan Palazu , zona rezidentiala

Palazu Mare

La ~5km distanță

617 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

300.000 €
/ lună 216.14 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Palazu Mare

La ~5km distanță

1.388 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

130.000 €
/ lună 194.03 € / mp / lună

Teren intravilan Palazu zona Malul Inalt

Palazu Mare

La ~5km distanță

670 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

180 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Palazu Mare teren 980 mp intravilan Strada Tach ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

37.900 €
/ lună 141.95 € / mp / lună

Teren intravilan Palazu Mare, Malu Inalt. 267 m ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

267 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatii de depozitare Complex PERLA, S ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

250 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Palazu Mare Strada Ionel Teodoreanu 400 mp intr ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

155.000 €
/ lună 278.78 € / mp / lună

Teren Comcereal Palazu Mare

Palazu Mare

La ~5km distanță

556 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

299.700 €
/ lună 660.13 € / mp / lună

De vanzare Teren zona Tomis Plus 454mp

Palazu Mare

La ~5km distanță

454 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

145.000 €
/ lună 147.81 € / mp / lună

Teren constructii 981 mp Palazu Mare in zona El ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

981 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

112.500 €
/ lună 450 € / mp / lună

Oportunitate de Investitie Teren cu potential m ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

250 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

25.000 €
/ lună 106.38 € / mp / lună

Teren Intravilan Constanta / Bulevardul Tomis/B ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

235 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
3

185.000 €
/ lună 185 € / mp / lună

Teren 1000 mp, cu deschidere 25 m, ideal constr ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

1.600 €
/ lună 11.68 € / mp / lună

CENTRU ATELIERELOR(cod03) -Spatiu comercial cu ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

137 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

66.000 €
/ lună 163.77 € / mp / lună

Teren de vanzare in Palazu Mare, Lac 403 mp

Palazu Mare

La ~5km distanță

403 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

158.000 €
/ lună 105.33 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta Palazu Mare

Palazu Mare

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

62.000 €
/ lună 155 € / mp / lună

Teren de vanzare in Palazu Mare lot de casa

Palazu Mare

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

95.000 €
/ lună 190 € / mp / lună

Teren 500 mp intravilan in Palazu Mare, Judetul ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

158.000 €
/ lună 105.33 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1500 mp deschidere ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

575.000 €
/ lună 230 € / mp / lună

Teren Intravilan Boreal

Palazu Mare

La ~5km distanță

2.500 mp teren
3E
Agenție

5 luni în urmă
7

125.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren de vanzare Palazu Mare primul rand la lac ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

325.000 €
/ lună 650 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE Teren + constructie la rosu | Pal ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
6

21.500 €
/ lună 70.26 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN 306 mp Palazu Mare, Constanta ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

306 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

110.000 €
/ lună 268.29 € / mp / lună

Teren casa individuala Palazu Mare

Palazu Mare

La ~5km distanță

410 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

73.000 €
/ lună 146 € / mp / lună

Vanzare Exclusiva Teren Palazu Mare 500 mp. zon ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

135.000 €
/ lună 138.75 € / mp / lună

Teren de vanzare in Palazu Mare, Elvila - 973 m ...

Palazu Mare

La ~5km distanță

973 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

340.000 €
/ lună 342.05 € / mp / lună

Teren de vanzare- Palazu Mare, zona Bd. Tomis

Palazu Mare

La ~5km distanță

994 mp teren