Proprietăți unice: 1528
Proprietari: 516
Agenție

11 ore în urmă
4

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriere

Km 4, Constanța

200 mp utili
4E
1983
Agenție
Comision 0%

13 ore în urmă
11

801 €
/ lună 17.80 € / mp / lună

Spațiu comercial 45 mp parter - 2 parcări - sal ...

Central, Constanța

45 mp utili
Agenție

16 ore în urmă
5

2.002 €
/ lună 14.30 € / mp / lună

Spațiu de birou de închiriat, zona Ci ...

City Park Mall, Constanța

140 mp
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

18 ore în urmă
10

980 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Birou 98 mp , Ultracentral , Zona Primar ...

Ultracentral, Constanța

98 mp utili
3E
Agenție

20 ore în urmă
11

1.815 €
/ lună 20.17 € / mp / lună

Centru , spatiu birouri clasa A, 90 mp., utili ...

Central, Constanța

90 mp utili
6E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

700 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Spațiu Ultracentral Tomis Mall

Central, Constanța

40 mp utili
Agenție

Ieri
7

2.751 €
/ lună 5.73 € / mp / lună

Hala, Spatiu comercial

Central, Mangalia

480 mp utili
2015
Agenție

Ieri
2

1.500 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Spatiu comercial Eforie Nord

Central, Eforie Nord

80 mp utili
2000
Agenție

Ieri

460 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Bulevardul Mamai ...

Central, Constanța

40 mp utili
1921
Agenție

2 zile în urmă
11

750 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatiu comercial ( apt.3 camere) / Zona City Ma ...

City Park Mall, Constanța

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

13 €
/ lună 0.35 € / mp / lună

Închiriere Spațiu Medical

Km 4-5, Constanța

37 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
37

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

PENINSULA (cod03)- Birouri luminoase , mobilate ...

Peninsula, Constanța

80 mp utili
4E
1995
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
3

20.328 €
/ lună 2.42 € / mp / lună

Hale inchiriere Avicola Cumpana - minim 200mp

Cumpăna

Agenție

4 zile în urmă
7

480 €
/ lună 8.73 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – 2 camere, zona ...

Inel II, Constanța

55 mp utili
4E
Agenție

5 zile în urmă
11

2.371 €
/ lună 8.47 € / mp / lună

Hale de inchiriat în zona Zona Industriala

Zona Industrială, Constanța

Agenție

6 zile în urmă
4

480 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial in Poarta Alba

Poarta Albă

60 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
4

400 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - Zona Trocadero

Trocadero, Constanța

30 mp utili
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
7

495 €
/ lună 9 € / mp / lună

Zona centala - birou - 2 camere

Central, Constanța

55 mp
1970
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
12

870 €
/ lună 15.82 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL IN INTERSECTIA DACIA

Dacia, Constanța

55 mp utili
8E
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 870 € și 880 €
Agenție

1 săptămână în urmă
28

6.200 €
/ lună 9.54 € / mp / lună

CLADIRE BIROURI D+P+3 ET I 670 MP I ZONA TROCAD ...

Trocadero, Constanța

650 mp utili
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

12.705 €
/ lună

Hala 1500mp si teren 5600

CET, Constanța

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.800 €
/ lună 18.37 € / mp / lună

Spatiu comercial Poarta 6

Poarta 6, Constanța

98 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
16

6.720 €
/ lună 12 € / mp / lună

Proprietate deosebita open space 560 mp ICIL

ICIL, Constanța

560 mp utili
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
5

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 40 mp Pietonala Stefan Cel Mar ...

Central, Constanța

40 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
10

7.744 €
/ lună

Medgidia depozit de inchiriat 1600 mp

Periferie, Medgidia

1E
Agenție

1 săptămână în urmă
14

401 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Spatiu Comercial Parter, 150 mp, Agigea, Zona C ...

Agigea

150 mp utili
1E
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
5

3.306 €
/ lună 22.96 € / mp / lună

Spatiu birouri High - End | Poarta 1 - Portul T ...

Peninsula, Constanța

144,48 mp utili
5E
2006
Agenție

1 săptămână în urmă
24

1.399 €
/ lună 3.04 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 460 mp, Agigea, Zona Centrala ...

Agigea

460 mp utili
1E
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
24

999 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial, Etaj 1, 300 mp - Agigea Zona ...

Agigea

300 mp utili
1E
1970
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.601 €
/ lună 11.69 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL STRADAL | BLD MAMAIA | EXPUNER ...

Central, Constanța

137 mp utili
3E
1999