Proprietăți unice: 814
Proprietari: 814
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

40.000 €
17.39 € / mp

VAND PARCELA TEREN INTRAVILAN CALACEA, JUD. TIM ...

Călacea

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
10

13.500 €
39.24 € / mp

Teren intravilan pentru cabană | Someșu Rece | ...

Muntele Rece

344 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

69.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 4600 mp parcelabil, deschidere ...

Central, Bălcești

4.600 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare intravilan Manasia

Manasia

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

125.000 €
183.02 € / mp

Proprietar vând parcela teren cu autorizație de ...

Torontalului, Timișoara

683 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

230.000 €
230 € / mp

Teren str Echinoctiului -Popesti Leordeni

Central, Popești-Leordeni

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

721.450 €
1,175.00 € / mp

Teren de vânzare Dobrogeanu Gherea-Intearea Rug ...

Băneasa, Sector 1

614 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

25.000 €
3.13 € / mp

teren cu casa demolabila

General Scărișoreanu

8.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

100 €
0.33 € / mp

Cumpar teren, casa demolabila

Domenii, Sector 1

514 m (6 min)

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

142.800 €
40 € / mp

teren intravilan de vanzare

Ulmi

3.570 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

110.000 €
157.14 € / mp

Teren de construit 3 vile

Central, Roman

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

100.000 €
277.01 € / mp

Teren intravilan orașul Botoșani- Liceu Pedagog ...

Central, Botoșani

361 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

129.250 €
110 € / mp

Teren generos pentru duplex triplex sau casă cu ...

Moșnița Nouă

1.175 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan

Bistrița Nouă

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

117.660 €
53 € / mp

Teren intravilan 2220 mp – Str. Muncii – oportu ...

9 Mai, Târgu Jiu

2.220 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

1.200 €
0.73 € / mp

Vanzare teren Sancraiu Almasului

Sâncraiu Almașului

1.645 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

245.000 €
50 € / mp

Vand teren Str. Magnoliei

Ciorogârla

4.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

35.000 €
116.67 € / mp

Teren construcție casă

Domnești

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
11

25.000 €
50 € / mp

Vand teren intravilan de poveste

Budeasa Mare

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

87.000 €
145 € / mp

Oportunitate dezvoltare medicală / servicii – t ...

Ghiroda

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
13

16.800 €
2.40 € / mp

Vind 7000mp.Teren intravilan /extravilan

Seculești

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

800.000 €
755.43 € / mp

Oportunitate rară Iași – Toma Cozma / Copou-Păc ...

Păcurari, Iași

1.059 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

164.900 €
261.75 € / mp

Teren premium – 630 mp – Posibilitate Duplex – ...

Buziașului, Timișoara

630 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

64.999 €
227.27 € / mp

teren intravilan Mun Braila

Buzaului, Brăila

286 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

35.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 1000 mp la șoseaua principală ...

Cuza Vodă

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

1.900.000 €
50 € / mp

Vindem teren intravilan

Jilava

38.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan 500 mp de vanzare in Muntenii ...

Muntenii de Sus

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

100.000 €
7.80 € / mp

Teren intravilan de vânzare – toate utilitățile ...

Uda

12.818 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

9.000 €
3 € / mp

Teren intravilan

Vâlcelele

3.000 mp teren
Construcții