Proprietăți unice: 34
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
1

150 €
0.13 € / mp

Teren intervilan de vanzare p+2+ mansarda

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.160 mp teren
Construcții
Agenție

21 ore în urmă
14

35.000 €
70 € / mp

Teren Dr. Garii zona Rezidentiala 500 mp./18

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
6

100.000 €
142.86 € / mp

Loturi teren 400-1200 mp | Posada - Schitul Tro ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

700 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

148.000 €
148 € / mp

Teren intravilan de vânzare 1000mp Ideal casă s ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

67.800 €
60 € / mp

Vand teren,ideal pentru constructie locuinta in ...

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

1.130 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

215.000 €
99.63 € / mp

Teren intravilan 2158 mp | Goranu | Calea Bucur ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

2.158 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.314.000 €
500 € / mp

Teren de vânzare Shopping City Râmnicu Vâlcea 6 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

6.628 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

1 lună în urmă
1

70.986 €
18.20 € / mp

Teren intravilan 3.900 mp, VALCEA, RAMNICU VALC ...

Aranghel, Râmnicu Vâlcea

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
15

580.000 €
114.60 € / mp

TEREN 5061 MP - PRETABIL CONSTRUIRE BLOCURI P+4

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

5.061 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

120.000 €
10 € / mp

TEREN INTRAVILAN - OPORTUNITATE INVESTITII

Combinatul Chimic, Râmnicu Vâlcea

12.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

94.512 €
118.140 €
24 € / mp

Vand teren intravilan cartier Petrisor - Ramnic ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

3.938 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 94,512 € și 118.140 €
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

75.000 €
105.78 € / mp

teren construibil cartier Goranu,jud.Valcea,com ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

709 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

95.000 €
133.99 € / mp

Teren intravilan - Zona Goranu

Goranu, Râmnicu Vâlcea

709 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

20.000 €
50 € / mp

Teren 400 Mp - Ramnicul Valcea - Residential

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

55.000 €
110 € / mp

Ocazie unica-Teren urban la super pret

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

450.000 €
48.65 € / mp

Vand 9250 mp teren intravilan constructii

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

9.250 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

37.000 €
49.27 € / mp

Teren in suprafata de 751 mp, Buda

Morilor, Râmnicu Vâlcea

751 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

500.000 €
161.29 € / mp

Teren central intravilan constructii intre Deal ...

Parc Zăvoi, Râmnicu Vâlcea

3.100 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
16

89.500 €
140.94 € / mp

ANL- MORILOR, TEREN 635 MP

Morilor, Râmnicu Vâlcea

635 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

74.000 €
78.64 € / mp

TEREN INTRAVILAN - RM. VALCEA

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

941 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

62.500 €
125 € / mp

Teren 500mp, zona Ostroveni

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

285.300 €
180 € / mp

Teren de vanzare in zona Ostroveni

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.585 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

78.000 €
83.51 € / mp

Teren intravilan/934 mp/Lenin Sud

Lenin Sud, Râmnicu Vâlcea

934 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

400.000 €
124.57 € / mp

Teren intravilan /3211mp / Calea Bucuresti

Goranu, Râmnicu Vâlcea

3.211 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

69.500 €
83.33 € / mp

DEALUL MALULUI - TEREN 834 MP, TOATE UTILITATIL ...

Dealul Malului, Râmnicu Vâlcea

834 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

40.000 €
8.46 € / mp

TEREN CONSTRUIBIL, PARTIAL IMPADURIT, 4726 MP I ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

4.726 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

69.000 €
14.20 € / mp

Teren intravilan/Str Balciului/Copacelu

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

4.860 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

29.500 €
19.67 € / mp

DEALUL MALULUI, TEREN 1500 MP INCONJURAT DE PAD ...

Priba, Râmnicu Vâlcea

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

49.000 €
12.39 € / mp

CAZANESTI, DN67, TEREN 3956 MP

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

3.956 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

90.000 €
82.42 € / mp

Teren Dem Radulescu 1092mp

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.092 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Râmnicu Vâlcea, Județul Vâlcea

Râmnicu Vâlcea, un oraș cu o bogată istorie și un mediu natural deosebit, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 215.000 euro, cu oferte ce încep de la 70.986 euro, ceea ce indică o piață de înaltă calitate în comparație cu media națională de 100.792 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o suprafață de 602 m², ceea ce le face potrivite pentru diverse tipuri de construcții.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 10 euro și 698 euro, reflectând diversitatea opțiunilor disponibile.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 39 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Accesibilitate: Râmnicu Vâlcea este bine conectat, facilitând accesul la diverse resurse și servicii.

Râmnicu Vâlcea reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile în Râmnicu Vâlcea!