Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

70.000 €
17.50 € / mp

Vand teren cu padure 4000 mp intravilan constru ...

Budești

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
13

29.000 €
29 € / mp

BUDESTI, TEREN 1000 MP, PRIVELISTE MINUNATA

Budești

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

61.880 €
40 € / mp

OCAZIE! Teren intravilan la 5km de Ramnicul Va ...

Budești

1.547 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

39.000 €
7.14 € / mp

BUDESTI - TEREN 5460 MP

Budești

5.460 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

55.000 €
110 € / mp

Ocazie unica-Teren urban la super pret

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

62.500 €
125 € / mp

Teren 500mp, zona Ostroveni

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

148.000 €
148 € / mp

Teren intravilan de vânzare 1000mp Ideal casă s ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

349.000 €
108.02 € / mp

OSTROVENI, TEREN 3231 MP - PRETABIL DEZVOLTARE ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.231 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

285.300 €
180 € / mp

Teren de vanzare in zona Ostroveni

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.585 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

78.000 €
83.51 € / mp

Teren intravilan/934 mp/Lenin Sud

Lenin Sud, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

934 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

215.000 €
99.63 € / mp

Teren intravilan 2158 mp | Goranu | Calea Bucur ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.158 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

400.000 €
124.57 € / mp

Teren intravilan /3211mp / Calea Bucuresti

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.211 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

75.000 €
105.78 € / mp

teren construibil cartier Goranu,jud.Valcea,com ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

709 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.314.000 €
500 € / mp

Teren de vânzare Shopping City Râmnicu Vâlcea 6 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

6.628 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

95.000 €
133.99 € / mp

Teren intravilan - Zona Goranu

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

709 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

87.420 €
20 € / mp

Teren vânzare Vâlcea

Copăcelu

La ~5km distanță

4.371 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

40.000 €
26.99 € / mp

Teren intravilan Copacelu | 6km de centru Rm. V ...

Copăcelu

La ~5km distanță

1.482 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

20.000 €
50 € / mp

Teren 400 Mp - Ramnicul Valcea - Residential

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

69.000 €
14.20 € / mp

Teren intravilan/Str Balciului/Copacelu

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

4.860 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

98.000 €
13.23 € / mp

Teren Intravilan - Drumul Garii - Ramnicu Valce ...

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

7.409 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

29.500 €
19.67 € / mp

DEALUL MALULUI, TEREN 1500 MP INCONJURAT DE PAD ...

Priba, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
19

110.000 €
100.000 €
200 € / mp

Teren cu autorizatie - Calea Lui Traian - Zona ...

Cetățuia Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

500.000 €
161.29 € / mp

Teren central intravilan constructii intre Deal ...

Parc Zăvoi, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

74.000 €
78.64 € / mp

TEREN INTRAVILAN - RM. VALCEA

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

941 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
15

580.000 €
114.60 € / mp

TEREN 5061 MP - PRETABIL CONSTRUIRE BLOCURI P+4

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

5.061 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

120.000 €
10 € / mp

TEREN INTRAVILAN - OPORTUNITATE INVESTITII

Combinatul Chimic, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

37.000 €
49.27 € / mp

Teren in suprafata de 751 mp, Buda

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

751 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

40.000 €
8.46 € / mp

TEREN CONSTRUIBIL, PARTIAL IMPADURIT, 4726 MP I ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

4.726 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
16

89.500 €
140.94 € / mp

ANL- MORILOR, TEREN 635 MP

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

635 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

94.512 €
118.140 €
24 € / mp

Vand teren intravilan cartier Petrisor - Ramnic ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.938 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 94,512 € și 118.140 €