Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
1

16.000 €
28.32 € / mp

TEREN INTRAVILAN - ZONA GARA DE MARFURI ,TEREN ...

Zona Industrială, Tulcea

565 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
10

110.000 €
132.53 € / mp

Teren intravilan zona Isaccei-Tulcea

Zona Industrială, Tulcea

830 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

25.000 €
62.03 € / mp

Teren ideal pentru casa - zona Gelco !

Zona Industrială, Tulcea

403 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
4

40.000 €
65.79 € / mp

ZONA C.A.P.-TEREN INTRAVILAN ,608MP

Zona Industrială, Tulcea

608 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

140.000 €
49.96 € / mp

Teren intravilan zona Industriala

Zona Industrială, Tulcea

2.802 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

173.280 €
30 € / mp

ID 7617 Teren Str FORESTIERULUI

Zona Industrială, Tulcea

5.776 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

64.500 €
176.71 € / mp

Teren de vanzare pe strada Podgoriilor Tulcea

E3, Tulcea

La ~5km distanță

365 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

38.000 €
97.44 € / mp

De vânzare teren intravilan – zona D ...

E3, Tulcea

La ~5km distanță

390 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

250.000 €
125 € / mp

TEREN INTRAVILAN STRADA MIRCEA VODA-2000MP, DE ...

E3, Tulcea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții

Agenție

9 luni în urmă
2

900.000 €
150 € / mp

ID 7529 Teren INTRAVILAN pe Strada Barajuluiu - ...

E3, Tulcea

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

2.475.000 €
165 € / mp

Teren de vanzare zona Peco

Peco, Tulcea

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

2.265.000 €
2.424.975 €
144.77 € / mp

ID 7290 Oportunitate investitii - Teren Zona Pe ...

Peco, Tulcea

La ~5km distanță

15.645 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

33.500 €
70.68 € / mp

Teren de vanzare zona MGM-Tulcea

Peco, Tulcea

La ~5km distanță

474 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

165.000 €
55 € / mp

Zona Kaufland, teren intravilan, 3000 mp

Peco, Tulcea

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

620.600 €
145 € / mp

ID 7393 Teren INTRAVILAN amplasat pe DN22 - E87 ...

Peco, Tulcea

La ~5km distanță

4.280,07 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

1.551.800 €
198.97 € / mp

Teren intravilan investitii de vanzare

Peco, Tulcea

La ~5km distanță

7.799 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

110.000 €
220 € / mp

Teren de vanzare Tulcea - zona Kaufland

Peco, Tulcea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

29.388 €
62 € / mp

ID 7620 Teren pentru CASA

Peco, Tulcea

La ~5km distanță

474 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

50.000 €
117.10 € / mp

Teren de vanzare zona Peco Tulcea

Peco, Tulcea

La ~5km distanță

427 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

360.000 €
286.62 € / mp

ID 7513 Teren CENTRAL - Str Slt Gavrilov Cornel ...

Big, Tulcea

La ~5km distanță

1.256 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

73.000 €
320.18 € / mp

ID 7777 EXCLUSIVITATE - Teren pe Strada GRIVITE ...

Central, Tulcea

La ~5km distanță

228 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

69.000 €
140.82 € / mp

ID 7527 Teren pentru CASA TA - Strada Mihai Vit ...

Central, Tulcea

La ~5km distanță

490 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

375.000 €
150 € / mp

ID 7752 EXCLUSIVITATE - OPORTUNITATE INVESTITIE

Vest, Tulcea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

16.000 €
26.02 € / mp

ID 7863 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan la 6 m ...

Sud-Est, Tulcea

La ~5km distanță

615 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
9

30.000 €
27.000 €
46.88 € / mp

Teren de vanzare zona Bididia Tulcea

Sud-Est, Tulcea

La ~5km distanță

640 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

53.000 €
101.73 € / mp

Teren de vanzare in zona Alexandru cel Bun Tulc ...

Est, Tulcea

La ~5km distanță

521 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

23.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare cu certificat de urbanism P+1 ...

Central, Tulcea

La ~5km distanță

230 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

60.000 €
147.06 € / mp

ID 7897 EXCLUSIVITATE - Teren pentru casă ...

Vest, Tulcea

La ~5km distanță

408 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

9.000 €
16.36 € / mp

Teren intravilan BIDIDIA, zona deosebita, 550MP

Sud, Tulcea

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

48.000 €
79.21 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 606 mp – Zona 9 M ...

Vest, Tulcea

La ~5km distanță

606 mp teren
Construcții