Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

89.990 €
30.22 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 2978 mp la sosea | ...

Sânmihaiu German

2.978 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

36.000 €
90 € / mp

Teren de vanzare situat în Sanmihaiul Roman

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

25.000 €
37.59 € / mp

Teren intravilan Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

665 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

45.000 €
100 € / mp

Teren Sânmihaiul Român, 450mp, 0% Comision

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

100.000 €
70.87 € / mp

COMISON 0% | Teren intravilan - Sanmihaiul Româ ...

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

1.411 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

84.900 €
84.90 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1000 mp, ideal dupl ...

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

49.990 €
79.98 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan constructii, Sanmi ...

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

625 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
7

55.000 €
50.000 €
107.63 € / mp

Teren 511mp | Toate utilitatile | Sanmihaiu Rom ...

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

511 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

39.000 €
53.42 € / mp

De vanzare doua parcele de 730 mp la Sanmihaiu ...

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

730 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

28.000 €
50 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN ZONA LA LIVADA BY NORA

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

560 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

405.000 €
440.000 €
119.12 € / mp

Teren de 3360 mp în exclusivitate, Sânmihaiu Ro ...

Sânmihaiu Român

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

94.999 €
34.35 € / mp

Teren intravilan 2766 mp in Dinias 20km de Timi ...

Diniaș

La ~5km distanță

2.766 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

50.000 €
50.20 € / mp

Teren intravilan in Dinias, 996mp, gard de beto ...

Diniaș

La ~5km distanță

996 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 1000 mp in Dinias 20km de Timi ...

Diniaș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

39.500 €
30.38 € / mp

Teren 1300 mp, Beregsău Mare

Beregsău Mare

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

27.990 €
45.07 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan constructii, Bereg ...

Beregsău Mare

La ~5km distanță

621 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

40.000 €
30.77 € / mp

Parcela de teren, ideala pentru casa, sp 1300 m ...

Beregsău Mare

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

70.000 €
17.30 € / mp

AX1152 Beregsau Mic, Teren Intravilan Pentru Co ...

Beregsău Mic

La ~5km distanță

4.046 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

314.600 €
62.92 € / mp

TEREN INDUSTRIAL CU PUZ ZONA CENTURA SUD

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

585.493 €
483.879 €
450.38 € / mp

Teren cu AC, 31 Apartamente, S+P+3E+Er, | Frei ...

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

264.000 €
45.52 € / mp

Teren industrial Freidorf

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

708.624 €
585.640 €
79.20 € / mp

Freidorf - Teren intravilan inclus in PUG - 894 ...

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

8.947 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

359.700 €
11 € / mp

Vindem 31028 mp teren intravilan in PARC INDUST ...

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

32.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

191.000 €
85 € / mp

Teren de vanzare la Utvin

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

2.247 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

500.000 €
88.12 € / mp

Teren intravilan 5674mp, zona Freidorf - Timișo ...

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

5.674 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

403.426 €
133.10 € / mp

Teren 3031 Mp, zona industriala, acces facil la ...

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

3.031 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

366.025 €
250.000 €
73.47 € / mp

Teren Intravilan Industrial 4982mp Front 24m | ...

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

4.982 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

402.627 €
332.750 €
53.88 € / mp

Teren intravilan servicii si depozitare | Freid ...

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

7.473 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

80.000 €
96.800 €
55.90 € / mp

Teren pentru hala industriala, 1431 mp, Sagului ...

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

1.431 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

69.500 €
113.01 € / mp

Teren de vânzare – Freidorf | 615 mp | Front st ...

Freidorf, Timișoara

La ~10km distanță

615 mp teren
Construcții