Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

460.000 €
40 € / mp

Teren intravilan industrial de vânzare – 11.400 ...

Central, Agnita

11.500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
5

1.303.855 €
35 € / mp

Teren industrial I 37200 mp Parcelabil I Acces ...

Periferie, Agnita

La ~5km distanță

37.253 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

950.000 €
52.49 € / mp

Teren industrial I 18100 mp I St. Betoane I Hal ...

Periferie, Agnita

La ~5km distanță

18.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.000 €
0.28 € / mp

Teren disponibil pentru vanzare

Central, Agnita

La ~5km distanță

3.634 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
5

1.303.855 €
35 € / mp

Teren industrial I 37200 mp Parcelabil I Acces ...

Periferie, Agnita

La ~5km distanță

37.253 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

950.000 €
52.49 € / mp

Teren industrial I 18100 mp I St. Betoane I Hal ...

Periferie, Agnita

La ~5km distanță

18.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.000 €
0.28 € / mp

Teren disponibil pentru vanzare

Central, Agnita

La ~5km distanță

3.634 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

34.900 €
15.56 € / mp

Teren 2243 mp de vanzare in Marpod | intravilan ...

Marpod

La ~15km distanță

2.243 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

34.900 €
15.56 € / mp

Teren 2243 mp de vanzare in Marpod | intravilan ...

Marpod

La ~15km distanță

2.243 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

98.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Vistisoara

Viștea

La ~20km distanță

4.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

98.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Vistisoara

Viștea

La ~20km distanță

4.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

17.000 €
13.69 € / mp

Teren intravilan in Oltet Vistea-acte la zi, to ...

Olteț

La ~20km distanță

1.242 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

17.000 €
13.69 € / mp

Teren intravilan in Oltet Vistea-acte la zi, to ...

Olteț

La ~20km distanță

1.242 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

1.000 €
0.06 € / mp

OFERTA Teren 18100mp pentru proiect turistic cu ...

Colun

La ~20km distanță

18.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

36.450 €
10.13 € / mp

Teren intravilan 3600 mp doua fronturi stradale ...

Voila

La ~25km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

89.500 €
80.41 € / mp

Teren intravilan 1.113 mp – deschidere la DN7C ...

Cârțișoara

La ~25km distanță

1.113 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

64.000 €
34.99 € / mp

Teren intravilan | 1829mp | Cârțișoara

Cârțișoara

La ~25km distanță

1.829 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

20.999 €
21.08 € / mp

Teren Superb la Munte, Drăguș (BV) – Țara Făgăr ...

Drăguș

La ~25km distanță

996 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

25.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan 2000 mp cu utilitati in apropi ...

Drăguș

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

20.999 €
21.08 € / mp

Teren Superb la Munte, Drăguș (BV) – Țara Făgăr ...

Drăguș

La ~25km distanță

996 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
15

45.000 €
18 € / mp

Teren intravilan 2500mp pe Valea Avrigului,opt ...

Porumbacu de Jos

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

115.500 €
35 € / mp

Teren | Intravilan | 3300 MP | Porumbacu de Jos

Porumbacu de Jos

La ~25km distanță

3.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

45.000 €
25 € / mp

Teren | Intravilan | 1800 MPU | Porumbacu de Jo ...

Porumbacu de Jos

La ~25km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

84.920 €
22 € / mp

Teren intravilan | 3860 mp în Sărata | ideal pe ...

Sărata

La ~25km distanță

3.860 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

31.000 €
23.85 € / mp

Teren Intravilan constructii 1300 mp - 20 ml de ...

Cornățel

La ~30km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

80.000 €
50.92 € / mp

Teren intravilan in Daia Noua gata de construit ...

Roșia

La ~30km distanță

1.571 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

63.001 €
35 € / mp

Parcele de teren intravilan constructie case-zo ...

Roșia

La ~30km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

106.000 €
24.15 € / mp

Teren intravilan in Brasov Sambata de Sus

Sâmbăta de Sus

La ~30km distanță

4.389 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

16.500 €
16.50 € / mp

Teren 1000 mp intravilan/Sambata de Sus Brasov

Sâmbăta de Sus

La ~30km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

70.000 €
20.37 € / mp

Teren Hoghilag/Dumbraveni Strada Principala

Hoghilag

La ~30km distanță

3.436 mp teren
Construcții