Proprietăți unice: 19
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.188.000 €
40 € / mp

Investiție dezvoltare rezidențială 3 Ha – Satu ...

14 Mai, Satu Mare

29.700 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

63.500 €
55.22 € / mp

Teren intravilan - 1.150 mp + utilitati | Bercu ...

Bercu Roșu, Satu Mare

1.150 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

19.500 €
2.05 € / mp

Teren de 9.500 mp in Maramures | Varf de deal, ...

Sud, Satu Mare

9.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

14.000 €
28 € / mp

VIDEO | Investitie sigura | Teren intravilan de ...

Sud, Satu Mare

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

600.000 €
35.71 € / mp

Teren intravilan – 16.800 mp Satu Mare, strada ...

Ștrandului, Satu Mare

16.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

324.000 €
31.15 € / mp

Teren extravilan – Satu Mare, zona Botizului

Botizului, Satu Mare

10.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

1 €
0 € / mp

De vanzare hala cu teren in Satu Mare

Nord-Vest, Satu Mare

51.474 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

59.000 €
33.91 € / mp

Oportunitate dezvoltare teren Drum Petea

Aurel Vlaicu, Satu Mare

1.740 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

229.900 €
26.27 € / mp

De vânzare teren cu P.U.Z aprobat Str Depozitel ...

Periferie, Satu Mare

8.753 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
12

16.500 €
25.11 € / mp

VIDEO | Teren intravilan - 657 mp | Micula, Sat ...

Nord, Satu Mare

657 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

102.000 €
59.48 € / mp

Teren intravilan de vânzare – zona Lucian Blaga ...

Lucian Blaga, Satu Mare

1.715 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

25 €
0 € / mp

De vanzare: Teren 60.000 mp | DN 19A intre Sat ...

14 Mai, Satu Mare

60.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
2

475.000 €
26.99 € / mp

Teren zona L Blaga, acces direct din drumul pri ...

Lucian Blaga, Satu Mare

17.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

25.999 €
1.97 € / mp

13.2oomp teren lipit de Parcul Industrial SUD S ...

Sud, Satu Mare

13.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
22

19.500 €
39 € / mp

VIDEO | ?? Loc pentru casa, cabana sau cazare t ...

Sud, Satu Mare

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

160.000 €
112.68 € / mp

Teren intravilan 14,2 ari zona Functionarilor

Titulescu, Satu Mare

1.420 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

60.000 €
88.76 € / mp

Teren intravilan str Platanului

Careiului, Satu Mare

676 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

90.000 €
12 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Pădurea Noroieni

Titulescu, Satu Mare

7.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

10.000 €
13.33 € / mp

Teren intravilan 750 mp | Plata in 12 rate | Ap ...

Vest, Satu Mare

750 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

168.000 €
48 € / mp

Teren intravilan, 35 ari, Păulești

Păulești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

26.999 €
30.75 € / mp

Teren Lazuri

Lazuri

La ~5km distanță

878 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

18.500 €
45.57 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zona Aquastar / S ...

Lazuri

La ~5km distanță

406 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

17.000 €
26.98 € / mp

Teren in Amați

Amați

La ~5km distanță

630 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

185.000 €
25.34 € / mp

Teren in Amați ideal pentru investiție

Amați

La ~5km distanță

7.300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

22.900 €
45.80 € / mp

Teren Intravilan Padurea Noroieni

Botiz

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

53.000 €
62.35 € / mp

Teren intravilan în Odoreu – 8,5 arii

Odoreu

La ~10km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

45.000 €
30 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare Odoreu

Odoreu

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

26.875 €
36.07 € / mp

Teren 745 mp. situat in Comuna Odoreu, Jud. Sat ...

Odoreu

La ~10km distanță

745 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

199.000 €
23.69 € / mp

Teren intravilan + spații comerciale Odoreu, z ...

Odoreu

La ~10km distanță

8.400 mp teren
Construcții
Bancă

9 luni în urmă

25.000 €
33.56 € / mp

Teren Construcții intravilan de 745 mp, în Odor ...

Odoreu

La ~10km distanță

745 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcție de vânzare în Satu Mare

Satu Mare, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru dezvoltări imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 63.000 euro, cu oferte care încep de la 10.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 600.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Accesibilitate: Aproximativ 13% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 35 euro, cu valori variind de la 2 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 2.300 euro/m² pentru locații premium.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 24 de zile, indicând o piață activă.

Satu Mare reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcție, având prețuri accesibile și o piață dinamică. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?