Proprietăți unice: 43
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.188.000 €
40 € / mp

Investiție dezvoltare rezidențială 3 Ha – Satu ...

14 Mai, Satu Mare

29.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

50.544 €
39 € / mp

Teren de vânzare – Vetiș

Vetiș

1.296 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

173.000 €
50.26 € / mp

Oportunitate de investiție-Vânzare Teren 3.442 ...

Carei

3.442 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
6

63.500 €
55.22 € / mp

Teren intravilan - 1.150 mp + utilitati | Bercu ...

Bercu Roșu, Satu Mare

1.150 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

19.500 €
2.05 € / mp

Teren de 9.500 mp in Maramures | Varf de deal, ...

Sud, Satu Mare

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

14.000 €
28 € / mp

VIDEO | Investitie sigura | Teren intravilan de ...

Sud, Satu Mare

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

600.000 €
35.71 € / mp

Teren intravilan – 16.800 mp Satu Mare, strada ...

Ștrandului, Satu Mare

16.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

324.000 €
31.15 € / mp

Teren extravilan – Satu Mare, zona Botizului

Botizului, Satu Mare

10.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

168.000 €
48 € / mp

Teren intravilan, 35 ari, Păulești

Păulești

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

144.960 €
15 € / mp

Teren intravilan front stradal mare

Viile Satu Mare

9.664 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

1 €
0 € / mp

De vanzare hala cu teren in Satu Mare

Nord-Vest, Satu Mare

51.474 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

59.000 €
33.91 € / mp

Oportunitate dezvoltare teren Drum Petea

Aurel Vlaicu, Satu Mare

1.740 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

229.900 €
26.27 € / mp

De vânzare teren cu P.U.Z aprobat Str Depozitel ...

Periferie, Satu Mare

8.753 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

3.000.000 €
500 € / mp

Teren pentru diferite activitati de productie , ...

Halmeu

6.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

199.000 €
23.69 € / mp

Teren intravilan + spații comerciale Odoreu, z ...

Odoreu

8.400 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
12

16.500 €
25.11 € / mp

VIDEO | Teren intravilan - 657 mp | Micula, Sat ...

Nord, Satu Mare

657 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

102.000 €
59.48 € / mp

Teren intravilan de vânzare – zona Lucian Blaga ...

Lucian Blaga, Satu Mare

1.715 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

18.500 €
45.57 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zona Aquastar / S ...

Lazuri

406 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

25 €
0 € / mp

De vanzare: Teren 60.000 mp | DN 19A intre Sat ...

14 Mai, Satu Mare

60.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
2

475.000 €
26.99 € / mp

Teren zona L Blaga, acces direct din drumul pri ...

Lucian Blaga, Satu Mare

17.600 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
11

100.000 €
13.14 € / mp

Teren de vanzare cu proiect de casa si piscina ...

Viile Satu Mare

7.612 mp teren
Construcții
Bancă

9 luni în urmă

25.000 €
33.56 € / mp

Teren Construcții intravilan de 745 mp, în Odor ...

Odoreu

745 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

26.875 €
36.07 € / mp

Teren 745 mp. situat in Comuna Odoreu, Jud. Sat ...

Odoreu

745 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

65.000 €
11.21 € / mp

PRET WAUUU - TEREN INTRAVILAN - CIUPERCENI

Agriș

5.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

300.000 €
36.14 € / mp

Vânzare Teren Intravilan– Dorolț zona Duty Free

Dara

8.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

185.000 €
25.34 € / mp

Teren in Amați ideal pentru investiție

Amați

7.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

17.000 €
26.98 € / mp

Teren in Amați

Amați

630 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

45.000 €
30 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare Odoreu

Odoreu

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

18.500 €
30.83 € / mp

Teren intravilan – Odoreu, str. Gării

Odoreu

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

25.999 €
1.97 € / mp

13.2oomp teren lipit de Parcul Industrial SUD S ...

Sud, Satu Mare

13.200 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcție de vânzare în Județul Satu Mare

Județul Satu Mare oferă oportunități atractive pentru investitori și dezvoltatori, având un potențial semnificativ pentru construcții rezidențiale și comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 49.000 euro, cu oferte care încep de la 10.000 euro și pot ajunge până la 600.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 28 euro, cu valori variind între 1 euro/m² și 2.500 euro/m², oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Accesibilitate: Aproximativ 42% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca investițiile în terenuri să fie o opțiune viabilă pentru mulți cumpărători.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 24 de zile, indicând o piață activă și dinamică.

Județul Satu Mare reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcție la prețuri accesibile, cu un potențial de dezvoltare semnificativ. Ești pregătit să explorezi oportunitățile de investiție? Verifică acum terenurile de construcție disponibile în Satu Mare!