Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

198.250 €
47.47 € / mp

Teren superb Valea Doftanei (Teșila) – vedere p ...

Valea Doftanei

4.176 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

130.000 €
180.000 €
65 € / mp

Vand teren cu vedere la lac, Valea Doftanei,Str ...

Teșila

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

221.000 €
260.710 €
260 € / mp

TEREN DE VANZARE LA LAC

Teșila

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

97.125 €
35 € / mp

Teren Comarnic, cartier Poiana

Poiana, Comarnic

La ~10km distanță

2.775 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

41.250 €
25 € / mp

Comarnic Prahova teren intravilan priveliste sp ...

Ghioșești

La ~10km distanță

1.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

407.000 €
37 € / mp

Breaza 11000 mp 37 eur mp constructii

Breaza de Sus

La ~10km distanță

11.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

226.395 €
135 € / mp

Proprietar vand Teren Intravilan Sinaia 1677 mp ...

Platoul Izvor, Sinaia

La ~15km distanță

1.677 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

26.000 €
18.57 € / mp

Vânzare Teren 1400 mp INTRAVILAN - Breaza! Dir ...

Breaza

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 26,000 € și 31.000 €
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

36.000 €
72 € / mp

Sinaia, intravilan, curti constructii. doar 70 ...

Central, Sinaia

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

35.000 €
70 € / mp

Sinaia, in oras ! doar 70 e/mp

Central, Sinaia

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

25.000 €
38.46 € / mp

Oportunitate investie teren cu proiect 650 mp C ...

Cornu de Sus (Cornu)

La ~15km distanță

650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

133.485 €
165 € / mp

Teren Sinaia/Cumpatu

Cumpătu, Sinaia

La ~15km distanță

809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

999.680 €
880 € / mp

Teren deosebit de vânzare în Sinaia – cartier e ...

Furnica, Sinaia

La ~15km distanță

1.136 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

204.730 €
59 € / mp

Teren cu casa renovabila

Cornu de Jos (Cornu)

La ~15km distanță

3.470 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

1.300.000 €
86.67 € / mp

15.000 mp în Busteni DN1 pentru dezvoltator imo ...

Zamora, Bușteni

La ~20km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

18.500 €
25.10 € / mp

Vanzare teren central Slanic

Central, Slănic

La ~20km distanță

737 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL , Campi ...

Voila, Câmpina

La ~20km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL, Campin ...

Voila, Câmpina

La ~20km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
14

320.000 €
32.32 € / mp

Teren Campina varful Muscel

Mușcel, Câmpina

La ~20km distanță

9.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

10.000 €
5 € / mp

Vand teren intravilan

Telega

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

70.000 €
66.000 €
8.97 € / mp

Vand teren 7800mp din care 3000 intravilan si 3 ...

Măneciu

La ~20km distanță

7.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

50.000 €
151.52 € / mp

teren de vanzare cu casa demolabila

Central, Azuga

La ~20km distanță

330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

22.400 €
8 € / mp

Vand teren Teisani, sat Stubeiu

Teișani

La ~20km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

40.560 €
26 € / mp

Teren intravilan (NEGOCIABIL) DE VÂNZARE Boboli ...

Bobolia

La ~20km distanță

1.560 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

50.000 €
20 € / mp

Vand teren, livada + 2 corpuri de casa batranes ...

Scorțeni

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

94.000 €
134.29 € / mp

Teren premium 700mp Predeal - DN1 - 4 min pârti ...

Central, Predeal

La ~25km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

2.850.000 €
35.66 € / mp

Oportunitate investitie turistica sau rezidenti ...

Cioplea, Predeal

La ~25km distanță

79.915 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38.000 €
39.42 € / mp

vand teren 964 mp,31x31ml

Mislea

La ~25km distanță

964 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38.000 €
39.42 € / mp

vand teren mislea

Mislea

La ~25km distanță

964 mp teren
Construcții