Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

460.500 €
15 € / mp

Tern intravilan 30.700mp Floresti

Florești

La ~5km distanță

30.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

36.000 €
12 € / mp

De vanzare teren Baicoi Ph

Central, Băicoi

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

38.000 €
39.42 € / mp

vand teren 964 mp,31x31ml

Mislea

La ~10km distanță

964 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

38.000 €
39.42 € / mp

vand teren mislea

Mislea

La ~10km distanță

964 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

38.000 €
39.42 € / mp

vand teren

Mislea

La ~10km distanță

964 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

30.000 €
23.40 € / mp

Teren comuna Scorteni PH, aproape de Campina Te ...

Sârca

La ~15km distanță

1.282 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 30,000 € și 35.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

40.560 €
26 € / mp

Teren intravilan (NEGOCIABIL) DE VÂNZARE Boboli ...

Bobolia

La ~15km distanță

1.560 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

141.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Paulesti

Păulești

La ~15km distanță

1.410 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

47.520 €
90 € / mp

Teren intravilan Cocosesti (Paulesti)

Păulești

La ~15km distanță

528 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

10.000 €
5 € / mp

Vand teren intravilan

Telega

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL , Campi ...

Voila, Câmpina

La ~15km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL, Campin ...

Voila, Câmpina

La ~15km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

500.000 €
53.76 € / mp

Teren de vânzare zona Spitalului Județean Ploie ...

Blejoi

La ~20km distanță

9.300 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350,000 € și 500.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

120.120 €
280 € / mp

Teren 429 mp central Ploiești – acces auto, ide ...

Ultracentral, Ploiești

La ~20km distanță

429 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

60.000 €
12 € / mp

Vând teren, cartier Mitica Apostol

Vest, Ploiești

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.114.500 €
1.108.880 €
113.62 € / mp

Teren parc Municipal Ploiești Vest

8 Martie, Ploiești

La ~20km distanță

9.809 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

45.000 €
30 € / mp

Teren de casă+livadă tânără pe rod(pruni)

Racovița

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

70.000 €
6.03 € / mp

Teren de 11600 mp în mijlocul naturii la 2 ore ...

Valea Lungă-Gorgota

La ~20km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

195.000 €
40.52 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN DN 1 CU PROIECT PENSIUN ...

Cornu de Sus (Cornu)

La ~20km distanță

4.813 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

La ~20km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

20.000 €
11.76 € / mp

Vânzare teren

Cornești

La ~25km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

234.000 €
117,000.00 € / mp

Teren langa parc 2.343 m² Bucov – Ideal pentru ...

Bucov

La ~25km distanță

2,34 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

26.000 €
28.000 €
18.57 € / mp

Vânzare Teren 1400 mp INTRAVILAN - Breaza! Dir ...

Breaza

La ~25km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 26,000 € și 31.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

142.800 €
40 € / mp

teren intravilan de vanzare

Ulmi

La ~25km distanță

3.570 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

36.300.000 €
66,000.00 € / mp

Teren de vinzare 550 m

B-dul București, Ploiești

La ~25km distanță

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

1.500 €
3 € / mp

Vabd teren intravilan

Gâlmeia

La ~25km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

25.000 €
33.33 € / mp

Vazare teren casa sat Udresti, comuna Ulmi, jud ...

Udrești

La ~25km distanță

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

763.200 €
24 € / mp

Teren pentru investitie industriala/ logistica, ...

Industrială, Târgoviște

La ~30km distanță

31.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
10 € / mp

Teren intravilan - 2500 mp. Sat Mircea Vodă, Dâ ...

Mircea Vodă

La ~30km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

20.000 €
24.97 € / mp

Vand teren intravilan In Valea Calugareasca, ex ...

Valea Călugărească

La ~30km distanță

801 mp teren
Construcții