Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
4

300 €
0.35 € / mp

Vand sau inchiriez teren 863 mp in centrul Slat ...

Bd. A.I.Cuza, Slatina

863 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

293.000 €
85 € / mp

Teren intravilan 3447 mp, cu casa modesta, Des ...

Central, Slatina

La ~5km distanță

3.447 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

200.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 5000 mp Slatina, Olt

Est, Slatina

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

168.000 €
40 € / mp

4200 mp,intra+extravilan, str.Th.Burca,utilitat ...

Periferie, Slatina

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
1

65.000 €
87.84 € / mp

TEREN intravilan - 904 mp. cu cale de acces, Pl ...

Nord, Slatina

La ~5km distanță

740 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

92.000 €
143.75 € / mp

Teren intravilan 640 mp, D = 22,5 m, zona centr ...

Clociov, Slatina

La ~5km distanță

640 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

114.425 €
25 € / mp

Teren 4,577mp Slatioara / Strada Tineretului

Slătioara

La ~5km distanță

4.577 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

124.000 €
20 € / mp

Teren 6,200mp Slatioara / Strada Industriilor

Slătioara

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă

132.500 €
25 € / mp

Teren Intaravilan Parcelabil 5300mp 25E MP des ...

Slătioara

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

25.000 €
8.93 € / mp

Teren intr. în centrul satului Brebeni, lângă S ...

Brebeni

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

30.000 €
30 € / mp

Vând teren intravilan 1.000 mp, zonă liniștită, ...

Bistrița Nouă

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

16.549 €
19 € / mp

Teren intravilan construibil 871 mp – lângă Sla ...

Bistrița Nouă

La ~10km distanță

871 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan

Bistrița Nouă

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

14.000 €
3.94 € / mp

teren intravilan 28 m descghidere , utilitati c ...

Vâlcelele de Sus

La ~20km distanță

3.556 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

14.000 €
3.94 € / mp

vind teren intravilan 3556 m/p 28 m deschidere ...

Vâlcelele de Sus

La ~20km distanță

3.556 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

69.000 €
22.92 € / mp

Teren de vânzare Bals Com. Voineasa, Sat Racovi ...

Central, Balș

La ~25km distanță

3.010 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

2.002.562 €
38 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE - TEREN INTRAVILAN 5 ...

Sud-Est, Balș

La ~25km distanță

52.699 mp teren
Construcții