Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

56.250 €
25 € / mp

Teren de vanzare pentru constructie imobil

Periș

2.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

96.900 €
19.38 € / mp

Teren intravilan 5000 mp, str.Sondei, Peris

Periș

5.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan ingradit

Bălteni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

59.900 €
27.81 € / mp

Teren Periș Ilfov sat Buriaș 2 154 m - 59 900 E ...

Buriaș

La ~5km distanță

2.154 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 51,000 € și 59.900 €
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

51.000 €
23.68 € / mp

Teren Periș Ilfov sat Buriaș 2 154 m - 51000 Eu ...

Buriaș

La ~5km distanță

2.154 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.000 €
2.61 € / mp

Teren de vanzare, casa Poienarii Burchii, Praho ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

3.831 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.900 €
37 € / mp

2 intravilavilane la marginea pădurii, zonă sup ...

Ciolpani

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

25.900 €
37 € / mp

2x Intravilane la marginea Pădurii, zonă Superb ...

Ciolpani

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

610.470 €
19 € / mp

Teren de vanzare -32.130mp cu deschidere 105m l ...

Ciolpani

La ~5km distanță

32.130 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
11

149.900 €
134.900 €
45.74 € / mp

Teren Ghermanesti-Ciofliceni, in com. Snagov, s ...

Ciofliceni

La ~10km distanță

3.277 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

143.264 €
37 € / mp

Vânzare teren, intravilan, 3.872 mp, Tîncăbești ...

Vlădiceasca

La ~10km distanță

3.872 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

398.300 €
409.680 €
175 € / mp

Teren lac Snagov – deschidere la lac aprox20m, ...

Ciofliceni

La ~10km distanță

2.276 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

1.751.470 €
70 € / mp

Snavov land for sale residential project

Vlădiceasca

La ~10km distanță

25.021 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

550.000 €
110 € / mp

Teren intravilan, Snagov Izvorani, str. Jandarm ...

Izvorani

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

187.500 €
15 € / mp

Teren Piscu intravilan,12500 mp, 15 euro mp, 30 ...

Piscu

La ~10km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

29.000 €
29 € / mp

Piscu, Ciolpani, teren intravilan 1000 mp, str. ...

Piscu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

110.000 €
125.000 €
88 € / mp

Teren intravilan 1250m, Saftica

Săftica

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

269.000 €
192.42 € / mp

Proiect spațiu comercial 585 mp- teren 1.398 mp ...

Săftica

La ~10km distanță

1.398 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

616.000 €
80 € / mp

Teren de vanzare Lahovari ,Balotesti

Săftica

La ~10km distanță

7.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

1.270.000 €
37.74 € / mp

Oportunitate de investitie - Teren Intravilan S ...

Săftica

La ~10km distanță

33.653 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

176.430 €
30 € / mp

Oportunitate vanzare teren sat Dumbrăveni -Balo ...

Dumbrăveni

La ~10km distanță

5.881 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

3.200.000 €
80 € / mp

CORBEANCA! Teren intravilan 40,000 mp cu Proiec ...

Corbeanca

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

450.000 €
90 € / mp

Corbeanca 5000mp

Corbeanca

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

980.500 €
37 € / mp

Teren pentru dezvoltare cartier vile – Corbeanc ...

Corbeanca

La ~10km distanță

26.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

75.500 €
77.500 €
102.58 € / mp

Corbeanca Cantonului 736mp

Corbeanca

La ~10km distanță

736 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

94.000 €
124.50 € / mp

Teren intraviran 755 mp (638mp, lot +117 mp, dr ...

Balotești

La ~10km distanță

755 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

71.915 €
95 € / mp

Teren intravilan de vânzare, Balotesti , apropi ...

Balotești

La ~10km distanță

757 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

155.000 €
167.93 € / mp

Dumbrava Vlasiei - teren 923 mp - latura comuna ...

Balotești

La ~10km distanță

923 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

115.500 €
150 € / mp

Teren intravilan Balotesti Edenland

Balotești

La ~10km distanță

770 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

588.000 €
686.000 €
120 € / mp

Proprietar Teren intravilan ideal investitie cu ...

Balotești

La ~10km distanță

4.900 mp teren
Construcții