Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
1

5.100.000 €
455.36 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan, 11200 m.p., de ...

Metalurgie, Iași

11.200 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

2.838.000 €
86 € / mp

Afacere teren Intabulat PUZ parcelabil 10000 m

Zona industrială, Iași

La ~5km distanță

33.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

642.750 €
75 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan zona Industriala ...

Zona industrială, Iași

La ~5km distanță

8.570 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

600.000 €
200 € / mp

Teren industrial, pt Hale 50 %, BLD Chimiei Ias ...

Zona industrială, Iași

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

1.756.920 €
1.452.000 €
146.41 € / mp

Teren Intravilan 1.2Ha de Vânzare, PUZ Aprobat ...

Zona industrială, Iași

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

3.075 €
1.50 € / mp

Teren deja construibil, 2050mp, zona Carrefour ...

Baza 3, Iași

La ~5km distanță

2.050 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

400.000 €
290.28 € / mp

COMISION 0 - Tudor - Iulius Mall, teren intravi ...

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

1.378 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

11.500 €
4.60 € / mp

Vand teren Perieni

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

11.500 €
4.60 € / mp

Vand teren Perieni

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

216.000 €
400 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan, 540 m.p., de va ...

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

540 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

39.900 €
117.35 € / mp

Teren Tatarasi Penta Rezidential

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

340 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

350.000 €
258.68 € / mp

Exclusivitate! Teren in Tatarasi Sud, 1353 mp, ...

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

1.353 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

2.500.000 €
943.40 € / mp

Teren - 2650 mp - Apart Hotel ( 2S+P+M+11 E ) ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

2.650 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

110.000 €
318.84 € / mp

Podul de Fier - 345mp, teren intravilan, toate ...

Central, Iași

La ~5km distanță

345 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

173.000 €
92.51 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Sorog ...

Periferie, Iași

La ~5km distanță

1.870 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

55.000 €
51.50 € / mp

Teren Vânători ideal pentru locuinta ...

Nord-Est, Iași

La ~5km distanță

1.068 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

17.000 €
34.48 € / mp

Teren pentru casa cu vedere frumoasa

Nord, Iași

La ~5km distanță

493 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

160.000 €
296.85 € / mp

Bucsinescu - 539mp, teren intravilan, toate uti ...

Central, Iași

La ~5km distanță

539 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

49.900 €
83.17 € / mp

Teren de vanzare Iasi - Hlincea/Manta Rosie

Exterior Vest, Iași

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

285.000 €
59.38 € / mp

Teren industrial 4800 mp cu deschidere la E85, ...

Exterior Vest, Iași

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

250.000 €
22.94 € / mp

Teren 1.1 Ha Intravilan Sîrca Iași la E85 E583 ...

Central, Iași

La ~5km distanță

10.900 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
6

200.000 €
181.82 € / mp

Teren intravilan 1100 mp Iași Tudor Neculai, cu ...

Central, Iași

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

150.000 €
15 € / mp

Teren intravilan Golaesti !

Exterior Est, Iași

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

541.717 €
447.700 €
1,083.43 € / mp

Teren zona Garii-o statie de Piata Unirii,preta ...

Central, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

44.800 €
56 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren intravilan, 8 ...

Dancu

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

342.500 €
400.58 € / mp

teren intravilan semicentral Iasi cu autorizati ...

Semicentral, Iași

La ~5km distanță

855 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

75.950 €
50 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Arone ...

Aeroport, Iași

La ~5km distanță

1.519 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

73.000 €
91.25 € / mp

Teren cu autorizatie de vanzare in Iasi, zona A ...

Aeroport, Iași

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

3.388.000 €
271.04 € / mp

Teren zona Nicolina - CUG! langa noul KAUFLAND!

Aeroport, Iași

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

2.400.000 €
211.83 € / mp

Investiție Unică: Teren de Vânzare 11.330mp pe ...

Aeroport, Iași

La ~5km distanță

11.330 mp teren
Construcții