Proprietăți unice: 58
Proprietari: 15
Agenție

7 luni în urmă
4

30.000 €
51.64 € / mp

Vand teren intravilan in Deva, zona Viile Noi, ...

Viile Noi, Deva

581 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
15

37.900 €
4.33 € / mp

Teren intravilan 8757 mp cu acces direct la E79

Luncoiu de Sus

8.757 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

336.000 €
48 € / mp

De vanzare cinci parcele adiacente de teren de ...

Vulcan, Deva

7.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
9

40.000 €
100 € / mp

Teren Exclusivist cu vedere Panoramica

Călugareni, Deva

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

9.500 €
2.84 € / mp

Teren intravilan pentru casa sau vacanta, Lunca ...

Baia de Criș

3.344 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
33

95.000 €
5.28 € / mp

18000 mp de natura pura ,Lupeni, langa Straja

Exterior Est, Lupeni

18.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

499.000 €
549.000 €
1,875.94 € / mp

Teren 3 ha in Deva / DN 7 in zona Hotel Alaska ...

Sântuhalm, Deva

30.016 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

387.000 €
15 € / mp

OPORTUNITATE/Teren intravilan construibil/25800 ...

Central, Orăștie

25.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

177.000 €
8.22 € / mp

Teren intravilan Ilia, jud. Hunedoara

Ilia

21.536 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

1.452.000 €
387.82 € / mp

TEREN CONSTRUCTII

Gojdu, Deva

3.744 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

28.000 €
2.80 € / mp

Teren intravilan, partial imprejmuit, eligibil ...

Pojoga

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

1.935.000 €
45 € / mp

Vand teren intravilan in Deva suprafata totala ...

Calea Aradului, Deva

43.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

63.000 €
45 € / mp

Vand teren intravilan zona 700

700, Deva

1.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

26.200 €
16.50 € / mp

Teren intravilan in Brad

Est, Brad

1.588 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

66.000 €
30 € / mp

Vand teren intravilan Cristur

Cristur

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

29.620 €
10 € / mp

Teren intravilan situat într-o locație de vis

Sulighete

2.962 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

8.800 €
12.57 € / mp

Roscani-Dobra-Teren Cabana-10km A1-Posibilitate ...

Roșcani

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

108.750 €
75 € / mp

? Teren de vânzare în Deva-Sântu ...

Sântuhalm

1.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

24.000 €
8 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Luncoiu de Jos, ...

Exterior Est, Brad

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

15.910 €
43 € / mp

Vand teren intravilan

Vest, Deva

370 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

35.000 €
6.03 € / mp

Teren extravilan | 5800 mp | aproape de Manasti ...

Periferie, Hațeg

5.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

18.000 €
5.48 € / mp

Teren intravilan Luncoiu de Sus

Luncoiu de Sus

3.282 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

27.500 €
30.56 € / mp

Proprietar. Vand teren. Paraul Runcu este limit ...

Govăjdia

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

24.000 €
9.72 € / mp

Teren intravilan Balata /Hunedoara

Bălata

2.469 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

48.300 €
96.600 €
69 € / mp

Vand 2 parcele de teren intravilan in Deva, pe ...

Vulcan, Deva

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

254.880 €
160 € / mp

Vand teren intravilan in Deva, pretabil pentru ...

Gojdu, Deva

1.593 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

1.452.000 €
369.56 € / mp

TEREN INTRAVILAN ULTRACENTRAL DEVA

Cetate, Deva

3.929 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
1

265.860 €
20 € / mp

Proprietar Mintia Vetel, platforma betonata, 1 ...

Mintia

13.293 mp teren
Construcții