Proprietăți unice: 57
Proprietari: 14
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.700 €
16 € / mp

Vând teren Ludești

Orăștioara de Sus

1.231 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.700 €
16 € / mp

Teren Ludești

Orăștioara de Sus

1.231 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.000 €
1 € / mp

Vand teren intravilan Sat Bradatel, Hunedoara

Brădățel

19.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

49.999 €
125.00 € / mp

Vand teren intravilan 400 mp,strada Mihail Sado ...

Pietroasa, Deva

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

1.199.900 €
389.70 € / mp

Teren 3079 mp+ service auto+ spalatorie+ locuin ...

Central, Hațeg

3.079 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

36.600 €
61 € / mp

vand teren intravilan Deva

Vulcan, Deva

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

36.000 €
40.000 €
18 € / mp

Teren intravilan 2.000 mp de vânzare – Cârnești ...

Cârnești

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

80.000 €
27.78 € / mp

Teren intravilan 2880mp, front de 28ml, pe stra ...

Nord, Hunedoara

2.880 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

50.000 €
125 € / mp

Vand teren intravilan in Zavoi partea de jos si ...

Zăvoi, Deva

400 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

23.300 €
17.92 € / mp

Teren de vanzare pe marginea raului, 1300mp, in ...

Groș

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, 1000 -1500mp, parcela de colt ...

Groș

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

21.500 €
9.11 € / mp

Teren de vanzare in Vaidei

Vaidei

2.360 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

48.400 €
60.000 €
22 € / mp

Teren intravilan Orăștie 2200 mp

Central, Orăștie

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

17.000 €
894.74 € / mp

Vand garaj in Deva, pe strada Cernei, suprafata ...

Gojdu, Deva

19 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

32.295 €
5 € / mp

De vanzare Teren intravilan si extravilan

Luncoiu de Jos

6.459 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

27.630 €
45 € / mp

Vând 614 mp teren intravilan Deva, zona Vu ...

Vulcan, Deva

614 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

24.000 €
31.17 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zonă Lacul Cinciș ...

Cinciș-Cerna

770 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
10 € / mp

Vând teren extravilan Barsau, judetul Hunedoara ...

Bârsău

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.800 €
14 € / mp

Teren de vanzare intravilan Barsau, Hunedoara n ...

Bârsău

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

27.000 €
25.62 € / mp

Teren intravilan | 1054 mp | 19.3 ml deschidere ...

Sud, Geoagiu

1.054 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
17

216.600 €
38 € / mp

Proprietate rară în inima Retezatului ...

Râu de Mori

5.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
13

30.400 €
8.98 € / mp

Teren intravilan la liziera padurii

Sud-Est, Brad

3.384 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

149.000 €
2.15 € / mp

Domeniu de 7 ha in Apuseni - Criscior, Hunedoar ...

Crișcior

69.237 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

27.001 €
5.17 € / mp

Teren extravilan de 5.219 mp în Geoagiu la șose ...

Est, Geoagiu

5.219 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
12

1.200.000 €
8.89 € / mp

Teren industrial Orastie 13,5 ha cu hale fosta ...

Nord-Vest, Orăștie

135.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

39.900 €
3.02 € / mp

Teren pentru investiții în Luncoiu de Jos

Luncoiu de Jos

13.199 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

58.400 €
73 € / mp

Teren in Hunedoara, zona Pestisu Mare la 12 km ...

Peștișu Mare

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
15

20.000 €
5.17 € / mp

Teren 3,871mp Varmaga / None

Vărmaga

3.871 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

15.000 €
1.07 € / mp

14075 mp teren cu acces la utilitati - Criscior

Crișcior

14.075 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

30.000 €
51.64 € / mp

Vand teren intravilan in Deva, zona Viile Noi, ...

Viile Noi, Deva

581 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Județul Hunedoara

Județul Hunedoara, cunoscut pentru peisajele sale naturale și istoria bogată, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 39.000 euro, cu oferte care încep de la 17.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 1.200.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse tipuri de dezvoltări.
  • Accesibilitate: Aproximativ 25% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 43 de zile, indicând o piață activă.
  • Dimensiuni și prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 26 euro, cu valori variind de la 2 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 950 euro/m² pentru locații premium.

Județul Hunedoara reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare, având un mix de prețuri accesibile și potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi terenurile de construcții disponibile în această zonă?