Proprietăți unice: 18
Proprietari: 18
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
3

35.000 €
50 € / mp

Teren Panoramic Premium - Vedere Superbă "Cetat ...

Aurel Vlaicu, Deva

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
1

65.000 €

vanzare teren

Teliucu Superior

Construcții
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
4

217.250 €
25 € / mp

Teren intravilan industrial cu PUZ | DN + acces ...

Central, Simeria

8.690 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
1

65.000 €
26 € / mp

vanare teren intravilan

Teliucu Superior

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

69.689 €
15.90 € / mp

Teren intravilan 4383 Brad Hd.,poziție excelent ...

Sud-Est, Brad

4.383 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.700 €
16 € / mp

Vând teren Ludești

Orăștioara de Sus

1.231 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.700 €
16 € / mp

Teren Ludești

Orăștioara de Sus

1.231 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.000 €
1 € / mp

Vand teren intravilan Sat Bradatel, Hunedoara

Brădățel

19.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

49.999 €
125.00 € / mp

Vand teren intravilan 400 mp,strada Mihail Sado ...

Pietroasa, Deva

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

1.199.900 €
389.70 € / mp

Teren 3079 mp+ service auto+ spalatorie+ locuin ...

Central, Hațeg

3.079 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

36.000 €
40.000 €
18 € / mp

Teren intravilan 2.000 mp de vânzare – Cârnești ...

Cârnești

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

12.628 €
44 € / mp

Teren intravilan super ofertă

Central, Vulcan

287 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

36.600 €
61 € / mp

vand teren intravilan Deva

Vulcan, Deva

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

32.295 €
5 € / mp

De vanzare Teren intravilan si extravilan

Luncoiu de Jos

6.459 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

58.400 €
73 € / mp

Teren in Hunedoara, zona Pestisu Mare la 12 km ...

Peștișu Mare

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

336.000 €
48 € / mp

De vanzare cinci parcele adiacente de teren de ...

Vulcan, Deva

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

387.000 €
15 € / mp

OPORTUNITATE/Teren intravilan construibil/25800 ...

Central, Orăștie

25.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

29.620 €
10 € / mp

Teren intravilan situat într-o locație de vis

Sulighete

2.962 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
4

66.000 €
30 € / mp

Vand teren intravilan Cristur

Cristur

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, 1000 -1500mp, parcela de colt ...

Groș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

80.000 €
27.78 € / mp

Teren intravilan 2880mp, front de 28ml, pe stra ...

Nord, Hunedoara

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Construcții

Agenție

4 săptămâni în urmă
7

23.300 €
17.92 € / mp

Teren de vanzare pe marginea raului, 1300mp, in ...

Groș

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

108.750 €
75 € / mp

? Teren de vânzare în Deva-Sântu ...

Sântuhalm

La ~5km distanță

1.450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

499.000 €
549.000 €
1,875.94 € / mp

Teren 3 ha in Deva / DN 7 in zona Hotel Alaska ...

Sântuhalm, Deva

La ~5km distanță

30.016 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

63.000 €
45 € / mp

Vand teren intravilan zona 700

700, Deva

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

50.000 €
125 € / mp

Vand teren intravilan in Zavoi partea de jos si ...

Zăvoi, Deva

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

31.000 €
27.630 €
50.49 € / mp

Vând 614 mp teren intravilan Deva, zona Vu ...

Vulcan, Deva

La ~10km distanță

614 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

48.300 €
96.600 €
69 € / mp

Vand 2 parcele de teren intravilan in Deva, pe ...

Vulcan, Deva

La ~10km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

254.880 €
160 € / mp

Vand teren intravilan in Deva, pretabil pentru ...

Gojdu, Deva

La ~10km distanță

1.593 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

1.452.000 €
387.82 € / mp

TEREN CONSTRUCTII

Gojdu, Deva

La ~10km distanță

3.744 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcții de vânzare în Județul Hunedoara, direct de la proprietari

Județul Hunedoara, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și istoria bogată, oferă oportunități excelente pentru investiții în terenuri de construcții. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 44.000 euro, cu oferte ce încep de la 25.000 euro și ajung până la 58.400 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 77% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca această zonă să fie atractivă pentru investitori.
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 24 euro, cu valori variind de la 5 euro/m² la 474 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 44 de zile, indicând o piață activă.

Județul Hunedoara reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții la prețuri accesibile, direct de la proprietari. Explorează acum oportunitățile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!