Proprietăți unice: 16
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

49.999 €
125.00 € / mp

Vand teren intravilan 400 mp,strada Mihail Sado ...

Pietroasa, Deva

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

36.600 €
61 € / mp

vand teren intravilan Deva

Vulcan, Deva

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

50.000 €
125 € / mp

Vand teren intravilan in Zavoi partea de jos si ...

Zăvoi, Deva

400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

17.000 €
894.74 € / mp

Vand garaj in Deva, pe strada Cernei, suprafata ...

Gojdu, Deva

19 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

27.630 €
45 € / mp

Vând 614 mp teren intravilan Deva, zona Vu ...

Vulcan, Deva

614 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

30.000 €
51.64 € / mp

Vand teren intravilan in Deva, zona Viile Noi, ...

Viile Noi, Deva

581 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

336.000 €
48 € / mp

De vanzare cinci parcele adiacente de teren de ...

Vulcan, Deva

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
9

40.000 €
100 € / mp

Teren Exclusivist cu vedere Panoramica

Călugareni, Deva

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

499.000 €
549.000 €
1,875.94 € / mp

Teren 3 ha in Deva / DN 7 in zona Hotel Alaska ...

Sântuhalm, Deva

30.016 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

1.452.000 €
387.82 € / mp

TEREN CONSTRUCTII

Gojdu, Deva

3.744 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

1.935.000 €
45 € / mp

Vand teren intravilan in Deva suprafata totala ...

Calea Aradului, Deva

43.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

63.000 €
45 € / mp

Vand teren intravilan zona 700

700, Deva

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

15.910 €
43 € / mp

Vand teren intravilan

Vest, Deva

370 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

48.300 €
96.600 €
69 € / mp

Vand 2 parcele de teren intravilan in Deva, pe ...

Vulcan, Deva

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

254.880 €
160 € / mp

Vand teren intravilan in Deva, pretabil pentru ...

Gojdu, Deva

1.593 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

1.452.000 €
369.56 € / mp

TEREN INTRAVILAN ULTRACENTRAL DEVA

Cetate, Deva

3.929 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

24.000 €
9.72 € / mp

Teren intravilan Balata /Hunedoara

Bălata

La ~5km distanță

2.469 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

108.750 €
75 € / mp

? Teren de vânzare în Deva-Sântu ...

Sântuhalm

La ~5km distanță

1.450 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
1

265.860 €
20 € / mp

Proprietar Mintia Vetel, platforma betonata, 1 ...

Mintia

La ~5km distanță

13.293 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.800 €
14 € / mp

Teren de vanzare intravilan Barsau, Hunedoara n ...

Bârsău

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
10 € / mp

Vând teren extravilan Barsau, judetul Hunedoara ...

Bârsău

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

66.000 €
30 € / mp

Vand teren intravilan Cristur

Cristur

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

58.400 €
73 € / mp

Teren in Hunedoara, zona Pestisu Mare la 12 km ...

Peștișu Mare

La ~10km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
15

20.000 €
5.17 € / mp

Teren 3,871mp Varmaga / None

Vărmaga

La ~10km distanță

3.871 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

29.620 €
10 € / mp

Teren intravilan situat într-o locație de vis

Sulighete

La ~10km distanță

2.962 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

80.000 €
27.78 € / mp

Teren intravilan 2880mp, front de 28ml, pe stra ...

Nord, Hunedoara

La ~15km distanță

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

23.300 €
17.92 € / mp

Teren de vanzare pe marginea raului, 1300mp, in ...

Groș

La ~15km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

20.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, 1000 -1500mp, parcela de colt ...

Groș

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

27.500 €
30.56 € / mp

Proprietar. Vand teren. Paraul Runcu este limit ...

Govăjdia

La ~20km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

177.000 €
8.22 € / mp

Teren intravilan Ilia, jud. Hunedoara

Ilia

La ~20km distanță

21.536 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Deva, Județul Hunedoara

Deva, capitala județului Hunedoara, este o zonă atractivă pentru investiții imobiliare, având acces facil la drumuri naționale și fiind aproape de atracții turistice precum Cetatea Deva. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 50.000 euro, cu oferte ce încep de la 17.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile pot ajunge până la 1.200.000 euro, oferind opțiuni pentru diverse tipuri de investitori.
  • Accesibilitate: Aproximativ 10% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca Deva să fie o opțiune viabilă pentru cei care caută terenuri de construcții.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 37 de zile, indicând o piață activă.
  • Dimensiuni și tipuri: Nu sunt disponibile date specifice despre dimensiunile terenurilor sau tipurile de construcții, dar prețurile pe metru pătrat variază de la 27 euro până la 895 euro.

Deva reprezintă o oportunitate excelentă pentru investitori, datorită prețurilor accesibile și a potențialului de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi terenurile de construcții disponibile în Deva? Nu rata cele mai noi oferte!