Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

7.000 €
5.60 € / mp

Teren intravilan comuna Rojiste

Rojiște

1.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

4.000 €
173.91 € / mp

vânzare teren intravilan

Rojiște

23 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
5

15.500 €
5.65 € / mp

Teren de vanzare/2741 mp/Tuglui

Țuglui

La ~20km distanță

2.741 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

19.800 €
22 € / mp

Teren de vanzare/ Secui/ Teasc/Dolj

Secui

La ~20km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

17.000 €
11.71 € / mp

Teren de vanzare in Ghindeni/Dolj

Ghindeni

La ~20km distanță

1.452 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

458.090 €
95 € / mp

Teren intravilan in spate la Damila, spre padur ...

Malu Mare

La ~25km distanță

4.822 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

22.000 €
42.31 € / mp

Teren intravilan 520 mp, Comuna Malu Mare, zona ...

Malu Mare

La ~25km distanță

520 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

28.000 €
70 € / mp

Parcele de teren 400 mp-461 mp sau 4600 mp in M ...

Malu Mare

La ~25km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

52.000 €
119.54 € / mp

Parcele de teren/Str Ficusului/Damila/Craiova

Malu Mare

La ~25km distanță

435 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

125.000 €
50 € / mp

Teren deosebit în Malu Mare – Super View către ...

Malu Mare

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

105.000 €
42 € / mp

Teren 2,500mp Malu Mare / Strada Bisericii

Malu Mare

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

50.000 €
128.21 € / mp

Teren intravilan, 390 MP, Malu Mare, Parcul Nic ...

Malu Mare

La ~25km distanță

390 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
16

28.500 €
55.000 €
69.68 € / mp

Teren intravilan Preajba, 2 parcele, deschidere ...

Malu Mare

La ~25km distanță

409 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

48.450 €
95 € / mp

Teren pentru casă, zonă liniștită – 510 mp, Mal ...

Malu Mare

La ~25km distanță

510 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

39.000 €
55.71 € / mp

Teren intravilan, 700 mp, Cosoveni

Coșoveni

La ~25km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

39.900 €
20.03 € / mp

Teren 1,992mp Cosoveni / Strada Raion

Coșoveni

La ~25km distanță

1.992 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

50.000 €
5.26 € / mp

Teren intravilan, 9500 mp, Carcea

Cârcea

La ~25km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

62.920 €
133.87 € / mp

Teren intravilan 470mp cu toate utilitățile în ...

Cârcea

La ~25km distanță

470 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
17

720.000 €
105.53 € / mp

Teren+Hala,6823 MP teren, 1269 mp hala, Carcea

Cârcea

La ~25km distanță

6.823 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

37.000 €
9.00 € / mp

Teren extravilan, 4112 mp, Carcea, zona Pelenda ...

Cârcea

La ~25km distanță

4.112 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

72.000 €
144 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, zona Ford

Cârcea

La ~25km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

180.000 €
86.83 € / mp

Teren intravilan 2073 mp, Carcea

Cârcea

La ~25km distanță

2.073 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

550.000 €
123.99 € / mp

Teren intravilan 4436 mp + hala 1269 mp, Carcea

Cârcea

La ~25km distanță

4.436 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

84.600 €
180 € / mp

Teren intravilan, 470 mp, Carcea Panoramic

Cârcea

La ~25km distanță

470 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

580.000 €
58 € / mp

Teren 10,000mp Carcea / Strada Industriilor

Cârcea

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

233.800 €
95 € / mp

Teren intravilan, 2461 MP, comuna Carcea, zona ...

Cârcea

La ~25km distanță

2.461 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

128.550 €
50 € / mp

Teren intravilan, 2571 MP, comuna Carcea

Cârcea

La ~25km distanță

2.571 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

27.500 €
100 € / mp

Teren intravilan, 275 mp, Carcea-Stadion

Cârcea

La ~25km distanță

275 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

66.550 €
133.10 € / mp

Teren intravilan 500 mp cu toate utilitățile la ...

Cârcea

La ~25km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

235.000 €
76.27 € / mp

Teren Aeroport-Metro 3081 mp toate utilitatile ...

Cârcea

La ~25km distanță

3.081 mp teren
Construcții