Proprietăți unice: 178
Proprietari: 23
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

243.756 €
12 € / mp

Pucioasa- Teren de Vanzare- Comision 0%

Pucioasa

20.313 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

32.000 €
57.14 € / mp

Teren pentru constructii IN Darza, langa Bucure ...

Dârza

560 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

16.000 €
30.30 € / mp

Gulia, lot de casa 528 mp, cu utilități în apro ...

Gulia

528 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

550.000 €
4.66 € / mp

Teren 12 ha de vanzare, Jugureni, Autostrada A1

Jugureni

118.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

273.441 €
7 € / mp

Teren Cocani Crevedia 39.063 mp posibilitate ex ...

Cocani

39.063 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

13.000 €
11.800 €
16.25 € / mp

Loturi de casă 720 - 900 mp, langă Pădure în eF ...

Crevedia

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

207.000 €
6.02 € / mp

Tartasesti Dambovita vanzare teren 34366 mp

Tărtășești

34.366 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

219.000 €
17.31 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 12.650 mp | Ghird ...

Ghirdoveni

12.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

31.920 €
57 € / mp

De vânzare loturile 120 și 121 – 1160 mp în com ...

Tărtășești

560 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

618.000 €
10 € / mp

Teren in Moroeni zona Piatra Arsa

Moroeni

61.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
33

67.000 €
8.40 € / mp

AZURA Imobiliare - Teren la DN7 langa Gaesti, C ...

Crângurile

7.976 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

27.900 €
47.77 € / mp

Samurcasi Drumul Guliei 584 mp deschidere 16 ml

Crevedia

584 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
15

26.999 €
88.23 € / mp

Samurcasi str Modolea Teren 306 mp dubla deschi ...

Crevedia

306 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

77.000 €
7 € / mp

Teren Vanzare 11.000 MP Ghirdoveni | Comision 0 ...

Ghirdoveni

11.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

63.750 €
7.01 € / mp

Teren 9.100 mp Răcari | ideal casă, livadă sau ...

Răcari

9.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

8.500 €
15.63 € / mp

Academia Titi Aur, 544 mp., PARTICULAR, intrav ...

Crevedia

544 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

15.500 €
30.51 € / mp

Vanzare ultimele 2 loturi teren 500 mp, Cre ...

Crevedia

508 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

40.000 €
40 € / mp

Tartasesti | Intrabilan | 1000 mp |

Central, Târgoviște

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

105.000 €
100.000 €
5.25 € / mp

Ocazie ! Tartasesti - Str. Giurgiului, 20.000 m ...

Tărtășești

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
0.37 € / mp

Teren disponibil pentru vanzare

Micro 11, Târgoviște

2.688 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

249.600 €
39 € / mp

Teren Intravilan Titu 6400mp

Central, Titu

6.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

49.900 €
24.95 € / mp

Teren Crevedia | 2000 mp | Toate utilitatile

Crevedia

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

971.700 €
12 € / mp

Teren intravilan 80975 mp in Crevedia

Crevedia

80.975 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

4 luni în urmă
8

12.300 €
16.18 € / mp

Terenuri 760 mp, intre paduri, acces asfaltat d ...

Cocani

760 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 12,300 € și 12.800 €
Dezvoltator
Comision 0%

8 luni în urmă
1

834.537 €
689.700 €
278.18 € / mp

Teren de vanzare Targoviste | 3000-17.000 mp | ...

Exterior Nord, Târgoviște

3.000 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

9 luni în urmă
9

11.800 €
9.900 €
16.39 € / mp

Loturi de vanzare, ce mai mic pret din zona!

Crevedia

720 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 9,900 € și 11.800 €
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
7

10.700 €
15.74 € / mp

Loturi de la 720 mp, intre 2 paduri, eForest, a ...

Crevedia

680 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 10,700 € și 11.800 €
Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
9

21.800 €
18.800 €
16.03 € / mp

Profită acum de oferta de Paste!!! eForest, ter ...

Cocani

1.360 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 18,800 € și 21.800 €