Proprietăți unice: 178
Proprietari: 23
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

46.000 €
50.000 €
25.64 € / mp

Teren 1,794mp Moroeni / Strada Lespezi

Moroeni

1.794 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

125.000 €
15.63 € / mp

VANZARE 8000 MP. TEREN - INVESTITIE - GAESTI - ...

Central, Găești

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

14.520 €
36.30 € / mp

Teren intravilan de vanzare-Ciocanesti Dambovit ...

Ciocănești

400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
14

18.700 €
34.95 € / mp

Loturi de casa in Tartasesti

Tărtășești

535 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

454.000 €
23.49 € / mp

Teren pentru dezvoltare rezidentiala in Tartase ...

Tărtășești

19.330 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

211.640 €
40 € / mp

Teren de vanzare | Viforata | Utilitati

Viforâta

5.291 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

37.500 €
62.50 € / mp

FARA COMISIOANE teren intravilan 600mp COMPLEXU ...

Gulia

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

26.500 €
53 € / mp

Teren intravilan Vifirata vom Aninoasa 500mp

Viforâta

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
16

76.000 €
2.40 € / mp

Terenuri industriale cu deschidere la A1, km 64 ...

Uliești

31.700 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

325.780 €
70 € / mp

Teren intravilan 4654mp de vanzare Dedeman

Centură, Târgoviște

4.654 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
5

259.000 €
9.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 26.908 MP | Ieder ...

Iedera de Jos

26.908 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

290.000 €
12.89 € / mp

Târgoviște Teren de vânzare &#82 ...

Central, Târgoviște

22.500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

95.000 €
9.57 € / mp

Teren 9923 mp Tărtășești, cu utilități și acces ...

Tărtășești

9.923 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

35.000 €
11.67 € / mp

Vanzare teren intravilan Petresti

Petrești

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă

99.000 €
19.96 € / mp

Teren de vânzare lângă pădure, intravilan

Crevedia

4.960 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

36.000 €
55.38 € / mp

FARA COMISIOANE vind teren constructii de 650 m ...

Gulia

650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

2.500.000 €
50 € / mp

terenuri speciale Padina Busteni, sunt dispuse ...

Moroeni

50.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

9.500 €
17.27 € / mp

Teren 550 mp Darza

Dârza

550 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
11

19.800 €
31.03 € / mp

Loturi de teren 638 mp - curent tras la teren - ...

Crevedia

638 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

300.000 €
50,000.00 € / mp

Vanzare Suprafata compacta 6 HA Teren (balastie ...

Exterior Est, Găești

6 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
30

798.000 €
7 € / mp

Teren intravilan curti-constructii, industrial, ...

Corbii Mari

113.950 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

65.000 €
26 € / mp

Vanzare Teren 2500 mp.Moroeni

Moroeni

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

238.000 €
70 € / mp

Teren 3400 MP | Ideal Pentru Construcții | Opo ...

Moroeni

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

170.000 €
8.50 € / mp

Teren mare dreptunghiular utilități a ...

Nord-Vest, Târgoviște

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

160.000 €
16 € / mp

Teren 10.000 mp, parcelabil, ideal ansamblu cas ...

Gulia

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

43.000 €
43 € / mp

1000 MP, curs constructii langa oras! Vanzare t ...

Exterior Nord, Târgoviște

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

28.000 €
28 € / mp

Teren intravilan 1000mp Lacul Zmeul Crevedia

Crevedia

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

26.498 €
47.32 € / mp

Teren intravilan, 560 mp, padure, posibilitate ...

Dârza

560 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

119.900 €
14.52 € / mp

OPORTUNITATE | TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE | BU ...

Butimanu

8.258 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

510.000 €
17 € / mp

REL4001203 Oportunitate I Teren Intravilan 30.0 ...

Tărtășești

30.000 mp teren