Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

200.000 €
65.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, in Salcuta, str Teiului, Titu

Vest, Titu

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

300.000 €
11.90 € / mp

Vanzare Teren Intravilan 25.200mp Titu / Strada ...

Sud, Titu

25.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

249.600 €
39 € / mp

Teren Intravilan Titu 6400mp

Central, Titu

6.400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

181.500 €
3.62 € / mp

Proprietar, vand teren Contesti Dambovita 50.11 ...

Conțești

La ~10km distanță

50.114 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

199.000 €
7.02 € / mp

Teren intravilan DN7 Lungulețu – 28.331 mp – id ...

Lungulețu

La ~10km distanță

28.330 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
30

798.000 €
7 € / mp

Teren intravilan curti-constructii, industrial, ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

113.950 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

78.000 €
9.96 € / mp

Teren de Vânzare 7.829 m² pe autostrada Bucureș ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

7.829 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

25.000 €
2 € / mp

Teren agricol 12.500 mp | Deschidere directă DN ...

Corbii Mari

La ~10km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

1.500.000 €
53,571.43 € / mp

Hale industriale

Potlogi

La ~10km distanță

28 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

60.300 €
9 € / mp

Teren 6700 mp Olteni, jud. Dâmbovița – la doar ...

Uliești

La ~10km distanță

6.700 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
16

76.000 €
2.40 € / mp

Terenuri industriale cu deschidere la A1, km 64 ...

Uliești

La ~10km distanță

31.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

550.000 €
4.66 € / mp

Teren 12 ha de vanzare, Jugureni, Autostrada A1

Jugureni

La ~10km distanță

118.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
10 € / mp

Teren intravilan - 2500 mp. Sat Mircea Vodă, Dâ ...

Mircea Vodă

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
3.50 € / mp

Teren Constructii

Ghergani

La ~15km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

150.000 €
10 € / mp

Mereni jud. Dambovita 10000-37500 mp intravilan ...

Mereni (Conțești)

La ~15km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

79.000 €
85.41 € / mp

Spatiu comercial de vanzare investitie cu venit ...

Slobozia Moară

La ~15km distanță

925 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

100.000 €
2.13 € / mp

Teren 4.69ha (46900 mp), Petresti Dambovita la ...

Petrești

La ~15km distanță

46.900 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

35.000 €
11.67 € / mp

Vanzare teren intravilan Petresti

Petrești

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

510.000 €
17 € / mp

Teren intravilan 30.000 mp Racari,Ghimpați ...

Răcari

La ~15km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

63.750 €
7.01 € / mp

Teren 9.100 mp Răcari | Ideal parcelare 12-18 l ...

Răcari

La ~15km distanță

9.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

29.000 €
64.02 € / mp

Vanzare teren intravilan

Răcari

La ~15km distanță

453 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

70.000 €
14 € / mp

Terenuri 1000- 20.000 mp intravilan extins Gais ...

Găiseni

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

7.000 €
14 € / mp

🔹Teren Intravilan 500 mp / PUZ Aprobat🔹

Vânătorii Mici

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

297.000 €
6.03 € / mp

Teren Intravilan Vânătorii Mici - 5Ha / PUZ Apr ...

Vânătorii Mici

La ~20km distanță

49.283 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
2

344.000 €
18.90 € / mp

Teren de vanzare pe Autostrada A1 - km 48_OMV P ...

Vânătorii Mici

La ~20km distanță

18.198 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

125.000 €
15.63 € / mp

VANZARE 8000 MP. TEREN - INVESTITIE - GAESTI - ...

Central, Găești

La ~20km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

25.000 €
60.10 € / mp

VANZARE LOTURI TEREN - STR. PETRE BANESCU - GAE ...

Central, Găești

La ~20km distanță

416 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

281.688 €
14.52 € / mp

Teren intravilan arabil | Gaesti | 19.000 mp | ...

Central, Găești

La ~20km distanță

19.400 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

300.000 €
50,000.00 € / mp

Vanzare Suprafata compacta 6 HA Teren (balastie ...

Exterior Est, Găești

La ~20km distanță

6 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

55.000 €
11 € / mp

Teren Brezoale pentru hala sau casa aproape de ...

Brezoaele

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții