Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

46.000 €
50.000 €
25.64 € / mp

Teren 1,794mp Moroeni / Strada Lespezi

Moroeni

La ~5km distanță

1.794 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

238.000 €
70 € / mp

Teren 3400 MP | Ideal Pentru Construcții | Opo ...

Moroeni

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

65.000 €
26 € / mp

Vanzare Teren 2500 mp.Moroeni

Moroeni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

2.500.000 €
50 € / mp

terenuri speciale Padina Busteni, sunt dispuse ...

Moroeni

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

618.000 €
10 € / mp

Teren in Moroeni zona Piatra Arsa

Moroeni

La ~5km distanță

61.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

56.000 €
10 € / mp

Teren 5.600 mp – Liniște, Natur&#259 ...

Runcu

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

98.000 €
10 € / mp

Teren 9.800 mp – Investiție ideal&#2 ...

Runcu

La ~5km distanță

9.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

25.700 €
35.01 € / mp

Teren 734 mp intravilan de vanzare in Brebu

Brebu

La ~10km distanță

734 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
11

14.472 €
8 € / mp

Teren in Motaieni

Moțăieni

La ~15km distanță

1.809 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

50.400 €
12 € / mp

Breaza - Ocina de sus - 4200 mp

Ocina de Sus

La ~15km distanță

4.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

226.395 €
135 € / mp

Proprietar vand Teren Intravilan Sinaia 1677 mp ...

Platoul Izvor, Sinaia

La ~15km distanță

1.677 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

999.680 €
880 € / mp

Teren deosebit de vânzare în Sinaia – cartier e ...

Furnica, Sinaia

La ~15km distanță

1.136 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

97.125 €
35 € / mp

Teren Comarnic, cartier Poiana

Poiana, Comarnic

La ~15km distanță

2.775 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

133.485 €
165 € / mp

Teren Sinaia/Cumpatu

Cumpătu, Sinaia

La ~20km distanță

809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

26.000 €
28.000 €
18.57 € / mp

Vânzare Teren 1400 mp INTRAVILAN - Breaza! Dir ...

Breaza

La ~20km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 26,000 € și 31.000 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

70.000 €
6.03 € / mp

Teren de 11600 mp în mijlocul naturii la 2 ore ...

Valea Lungă-Gorgota

La ~20km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

195.000 €
40.52 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN DN 1 CU PROIECT PENSIUN ...

Cornu de Sus (Cornu)

La ~20km distanță

4.813 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

1.300.000 €
86.67 € / mp

15.000 mp în Busteni DN1 pentru dezvoltator imo ...

Zamora, Bușteni

La ~20km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

260.710 €
310 € / mp

TEREN DE VANZARE LA LAC

Teșila

La ~25km distanță

841 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

130.000 €
180.000 €
65 € / mp

Vand teren cu vedere la lac, Valea Doftanei,Str ...

Teșila

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

198.250 €
47.47 € / mp

Teren superb Valea Doftanei (Teșila) – vedere p ...

Valea Doftanei

La ~25km distanță

4.176 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL , Campi ...

Voila, Câmpina

La ~25km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL, Campin ...

Voila, Câmpina

La ~25km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

La ~25km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

85.170 €
85 € / mp

Teren 1.002 mp lângă Manastirea Namaesti

Nămăești

La ~25km distanță

1.002 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

40.560 €
26 € / mp

Teren intravilan (NEGOCIABIL) DE VÂNZARE Boboli ...

Bobolia

La ~25km distanță

1.560 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
151.52 € / mp

teren de vanzare cu casa demolabila

Central, Azuga

La ~30km distanță

330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

116.000 €
29 € / mp

Teren intravilan 4000 mp, Fundata, zona Bran - ...

Fundata

La ~30km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

132.670 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare, pret usor negociab ...

Valea Mare-Pravăț

La ~30km distanță

13.267 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

10.000 €
5 € / mp

Vand teren intravilan

Telega

La ~30km distanță

2.000 mp teren
Construcții