Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

199.000 €
7.02 € / mp

Teren intravilan DN7 Lungulețu – 28.331 mp – id ...

Lungulețu

28.330 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

63.750 €
7.01 € / mp

Teren 9.100 mp Răcari | Ideal parcelare 12-18 l ...

Răcari

La ~5km distanță

9.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

249.600 €
39 € / mp

Teren Intravilan Titu 6400mp

Central, Titu

La ~10km distanță

6.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

200.000 €
65.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, in Salcuta, str Teiului, Titu

Vest, Titu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

70.000 €
14 € / mp

Terenuri 1000- 20.000 mp intravilan extins Gais ...

Găiseni

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

35.000 €
29.17 € / mp

Căscioarele teren 1200 mp + căsuță de gradină ș ...

Căscioarele (Ulmi)

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

92.500 €
50 € / mp

Proprietar, vand teren 1850 mp strada Dentas, T ...

Tărtășești

La ~15km distanță

1.850 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

31.920 €
57 € / mp

De vânzare loturile 120 și 121 – 1160 mp în com ...

Tărtășești

La ~15km distanță

560 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

78.000 €
9.96 € / mp

Teren de Vânzare 7.829 m² pe autostrada Bucureș ...

Corbii Mari

La ~15km distanță

7.829 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

88.520 €
40 € / mp

Teren de vanzare cu casa in Florești-Stoienesti

Stoenești (Florești-Stoenești)

La ~15km distanță

2.213 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
10 € / mp

Teren intravilan - 2500 mp. Sat Mircea Vodă, Dâ ...

Mircea Vodă

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

60.000 €
12 € / mp

Vand teren

Ulmi

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

10.000 €
10 € / mp

Vanzare teren intravilan, comuna Crevedia, jud ...

Cocani

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

55.000 €
11 € / mp

Teren de vanzare

Ghionea

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

171.920 €
40 € / mp

Teren Intravilan Gulia 4298 mp (Ideal Dezvoltar ...

Gulia

La ~20km distanță

4.298 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

25.000 €
46.30 € / mp

Proprietar, vând 540 mp intravilan utilități(ga ...

Gulia

La ~20km distanță

540 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
12

229.500 €
45 € / mp

TEREN DE VANZARE- -Plparcele de la 550 mp zo ...

Central, Bolintin-Vale

La ~20km distanță

5.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

321.200 €
22 € / mp

VAND TEREN BACU 15.000MP

Joița

La ~20km distanță

14.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

320.000 €
340.000 €
50 € / mp

Teren parcelabil, intravilan, 6400mp cu casa re ...

Joița

La ~20km distanță

6.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

72.000 €
76.000 €
36 € / mp

Teren intravilan , 2000 MP,Joita

Joița

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

207.200 €
222.000 €
28 € / mp

Teren ntravilan , 7400 mp, Bacu

Joița

La ~20km distanță

7.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

146.278 €
11 € / mp

Loturi teren construibil

Săbăreni

La ~20km distanță

13.298 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

16.500 €
30.67 € / mp

Loturi de teren intravilan 538mp, Săbăreni

Săbăreni

La ~20km distanță

538 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

46.750 €
17 € / mp

Oferta !!! - Teren de vanzare Sabareni - propri ...

Săbăreni

La ~20km distanță

2.750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

11.000 €
22 € / mp

Ocazie de neratat! Doar 2 loturi alaturate in A ...

Săbăreni

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

230.336 €
32 € / mp

Vand teren intravilan pt constructie hala-Bolin ...

Bolintin-Deal

La ~20km distanță

7.198 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

135.000 €
112.000 €
13.50 € / mp

Teren intravilan Blointin Deal super investitie

Bolintin-Deal

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

60.000 €
12 € / mp

Teren intravilan construibil Bolintin Deal 5000 ...

Bolintin-Deal

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

35.000 €
25.31 € / mp

Bolintin Deal Intravilan 1383mp str.Campul nou ...

Bolintin-Deal

La ~20km distanță

1.383 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

192.600 €
120 € / mp

Teren la Lacul Zmeu Crevedia

Crevedia

La ~25km distanță

1.605 mp teren
Construcții